NASCAR News #178

Seznam přihlášených Cup Series Seznam přihlášených Xfinity Series


NTS 5/23 – COTA XPEL225

NXS 5/33 – COTA Focused Health 250

ARCA East 1/8 – Pensacola

NCS 6/36 – COTA EchoPark Automotive Grand Prix

Štatistické okienko #81: Circuit of The Americas


Sledovanost TV USA

  • NTS – 618 000 diváků
  • NXS – 896 000
  • NCS – 3 310 000

Závod ARCA Menards West Series na Irwindale Speedway se kvůli nepříznivé předpovědi počasí přesouvá na 6. července. O prvním červencovém víkendu se tak odjede doubleheader, jelikož 4.7. je na programu druhý závod na této trati.


Další jezdec Supercars se představí v NASCAR. Vítěz jedenácti závodů Cam Waters odjede klání Truck Series v Martinsville. Usedne do vozu #66 týmu Thor Sport Racing. Samotný Waters se byl loni v Martinsville podívat jako host a styl závodění si oblíbil.


V úterý proběhl na Sonoma Raceway test pneumatik Goodyear. Kalifornská trať se přes zima dočkala nového povrchu v celé své délce. Testů se zúčastnil Ross Chastain, Martin Truex a Josh Berry. Jezdec týmu Trackhouse Racing pověděl, že jeho čas byl až o dvě a půl sekundy rychlejší, než je aktuální hodnota traťového rekordu (70.652 sekund).


Sammy Smith odjede čtyři klání Craftsman Truck Series ve voze #7 Spire Motorsports. Za volant Chevroletu usedne v Martinsville, North Wilkesboro, Lucas Oil Raceway a v Milwaukee.


Ty Dillon usedne na pět klání Cup Series do vozu #16 Kaulig Racing. Stane se tak v Richmondu, Texasu, New Hampshire, Richmondu a Kansasu.


XPEL 225

Focused Health 250

EchoPark Automotive Grand Prix

Fotografie: NASCARmedia.com, twitter.com

Napsat komentář