Živé přenosy

ČESKY KOMENTOVANÉ ZÁVODY V TV

Slovensky komentované závody naleznete v současné době na televizní stanici Arena Sport. Vysílají druhou nejvyšší ligu Xfinity Series. Cup a Craftsman Truck Series momentálně žádná československá televize nevysílá.

ZAHRANIČNÍ STREAMY

(možno sledovat i jiné sporty – Formule 1, rally, NHL, NFL, NBA,… Zároveň jakkoliv neručíme za obsah stránek a pouze odkazujeme. Žádný stream není uložen na našem webovém hostingu.)

18 Comments

 1. Jakub Krejza napsal:

  Zdravím,

  chci se Vás zeptat, na jakém streamu sledujete přímý přenos. Mě bohužel ani jeden ze zde uvedených odkazů nefunguje. Předem děkuji za radu.

  • Tak to je více než podivné, nám odkazy fungují vždy správně. Často streamy „začnou fungovat“ těsně před samotným závodem, v tom může být ten chyták. Popřípadě zkus zadávat rovnou adresy webů, například http://www.gofeed2all.eu/ a zadat si motorsport, je to jeden z nejověřenějších a nejlepších streamů. Popřípadě zkus zalovit na Race Fans Only, nebo The First Row. Až se pofrčí v neděli, můžeme nahodit stream na našem Facebooku. ;)

  • Jakub Krejza napsal:

   Děkuji za rady, tak snad se mi v neděli již povede zprovoznit :-)

 2. Jakub Krejza napsal:

  Tak Kentucky jsem již koukal v přímém přenosu, děkuju moc za rady :-) Bohužel jsem teď v neděli nestihl Indy, objeví se zde záznam full závodu? Zatím úspěšně se vyhýbám výsledkům :-D

 3. Joe Kusnir napsal:

  Nebudou opět vysílat na Aréna Sport sezónu Sprint Cupu 2017 ?. S komentářem Davida H. by to bylo super. A přitom už to vysílali škoda že skončili.

  • Dobrý den, podle vyjádření vedení Areny Sport budou letos vysílat Xfinity a Camping World Truck Series. S přenosy ale začnou až v březnu.

 4. Joe Kusnir napsal:

  Děkuji za odpověď. Paráda. Alespoň že tak. Obě nižší soutěže jsou také velmi kvalitní. Těšíme se na Davidovu obvyklou hlášku : „a né že né“.

 5. Pavel napsal:

  Vysílá Nova Sport v roce 2024 přenosy Nascar?

 6. Matěj napsal:

  To by mě taky, zajímalo zda bude Cup na Nova sport, Arena Sport bude Xfinity vysílat dle vyjádření i nadále.

 7. Roman napsal:

  Daytona 500 zatím v programech NovaSportu zatím není, možná že čekají na spuštění NS5 a bude tam NS Cup od 1.3.

  • Roman napsal:

   Vyšel program NS5 a NS6 na první týden a Nascar tam není žádný. To není dobrá zpráva.

  • Matěj napsal:

   Psal jsem i mail, zájem vysílat mají, je to v jednání.

  • Daniel napsal:

   snad to vyjde, rád bych sledoval

 8. Borysh napsal:

  Ja som to zatial vyriesil tak, ze cakam 3 dni a pozeram na youtube cele preteky… samozrejme dovtedy nepatram po vysledkoch… ak NS nebude Nascar vysielat, tak su pekni hajzlici… hlavne, ze bude milion kanalov so stupidnym futbalom… hnus 🤮

 9. Matěj napsal:

  https://www.reddit.com/r/motorsportstreams2/

  Dokonce i mezinárodní stream bez reklam.

 10. Roman napsal:

  Mám strach, že letos máme na NS Cup (i s trucky) na NovaSportu smůlu. Alespoň že xfinity běží na AS.

Trackbacks for this post

Napsat komentář