Blesky šlehající Danica Patrick

Druhý z Budweiser duelů přinesl další drama. Po konfliktu mezi Joeyem Loganem a Kevinem Harvickem během exhibice Sprint Unlimited jsme se dočkali další po-závodní hádky.

Hlavními hrdiny jsou Danica Patrick a Denny Hamlin. Během druhého duelu došlo doslova pár kol před cílem k nehodě ve třetí zatáčce, do níž se nakonec zapletlo pět vozů. Toto třetí přerušení zapříčinil kontakt mezi Patrick a Hamlinem. Denny Hamlin kroužil za Danicou, situace přitom jakoby kopírovala události z Unlimitedu. Dennymu se možná zdálo, že Danica potřebuje trochu pomoct a začal ji tlačit, jenomže vůz Patrick se dostal do smyku. Do zeleno-černé desítky následně naráží další vozy. „Nemůžu uvěřit, že mě Denny zase otočil. To je už po druhé.“ Stěžovala si Danica do radiové komunikace.

Ačkoli Danica nakonec závod dokončila na desátém místě a Denny Hamlin až na osmnáctém (místo, kde se Danica nacházela při posledním restartu), vztek jí doprovázal až do cíle. Po vystoupení z auta se téměř rozeběhla za Denny Hamlinem, mechanici se mezi jezdce nehrnuli, protože bylo jasné, že k fyzickému násilí nedojde.

Agresivní Danica čapla Dennyho za kombinézu a začala mu vyčítat jeho chování. „Co to děláš, vážně! Udělal si úplně stejnou věc jako během tréninku!…“ Rozčilovala se zcela oprávněně Danica, která navíc zaměstnala studio Fox, které se snažilo, aby se žádné sprosté slovo nedostalo do vysílání. Hamlin si své chyby byl zjevně vědom a snažil se Danicu uklidnit.

 „Denny je můj přítel, ale už po druhé jsem se vybourala kvůli němu, jenom jsem chtěla, aby věděl, že jsem zklamaná.“ Řekla Danica během série rozhovorů. Vše si prý s Denny Hamlinem vyříkal i Tony Stewart. Bude si Denny příště dávat větší pozor, až se na trati přiblíží k Danice?

„Snažím se přistupovat ke všem stejně. Nejde o to, že to byla zase Danica, udělal bych to i kdyby tam jel kdokoli jiný.“ Dodal Hamlin.

Napsat komentář