Závodníci mají prázdniny NASCAR-LIVE nikoli

Sezóna 2014 končí, po sérii posledních rozhovorů a reportáží se kolotoč NASCAR pozastaví. 

Po celý rok jsou fanoušci NASCAR zvyklí, že téměř týden co týden se mohou těšit na další show, další závod z dlouhého závodního kalendáře. Jenomže teď okénko odpočítávání ukazuje do dalšího závodu neúprosných devadesát sedm dní!
Právě 22. února 2015 (krásný datum) bude zahájena prestižním závodem Daytona 500 další, již 67. sezóna Sprint Cupu.

Během těchto „hluchých“ měsíců pro Vás připravujeme několikadílný speciál o historii a vzniku NASCAR, články o vozidlech NASCAR, jejich evoluci. Podíváme se na zoubek největším legendám v historii, probereme několik největších událostí a nehod, které světem NASCAR zamávaly. Podrobně si probereme okruhy v závodním kalendáři, vysvětlíme si systém vlajek a také probereme formát Chase for the Cup a to jak současný, tak minulý a to není vše, ale nebudeme Vám přeci prozrazovat úplně všechno. Pokud by přímo Vás něco zajímalo, nebojte se nám napsat, rádi Vám vyhovíme a napíšeme o čemkoli.

Dál se budeme věnovat důležitým výročím, narozeninám a na našich facebookových stránkách i hádankám. Připojte se k nám tedy i na Facebooku.

Do nové sezóny tak mnoho z Vás vstoupí o něco chytřejší, především Vás ale chceme se světem NASCAR dobře seznámit a ukázat Vám jeho pravé kouzlo. Odkazy na veškeré články o NASCAR budeme moci nacházet v záložce „O NASCAR“ na hlavní straně našich stránek.

One Comment

  1. Myšák napsal:

    Těším se a jsem zvědavej.

Napsat komentář