Sázka o 10 000 amerických dolarů

Lidé se sázejí, sázejí se hodně a někteří dokonce rádi. Jistou sázku mezi sebou uzavřeli dokonce milenci na poli NASCAR.

Můžeme říci, že Danica Patrick je poměrně schopná závodnice, ano objevují se zde i vtipné hlášky stylu „Danica Patrick je jediným závodníkem v historii NASCAR, který je placený za bourání a ne vyhrávání,…“ atp. Ale kdyby neměla dostatečné dojezdy a úspěchy, nikdy by se nedostala do nejvyšší série NASCAR. Svědčí o tom i fakt, že je momentálně v průběžném pořadí na 28. příčce.  A v tuto chvíli se dostáváme k jádru věci.

Danica Patrick a Ricky Stenhouse Jr. se vsadili o 10 000 amerických dolarů, protože Danica Patrick tvrdí, že Stenhouse porazí. Má na to?

Možná že ano, její přítel se totiž nachází hned na 27. příčce. Od sebe je dělí dvacet jedna bodů. Do konce sezóny mají už jenom dva závody. Dnes večer se Patrick rozhodně bude chtít předvést, dle jejích slov jsou na závod velmi dobře připraveni. Danica by určitě potřebovala lepší dojezd než jaký předvedla v Texasu, kde skončila až ve čtvrté desítce vozů.

Vedle velké bitvy o titul šampiona tak můžeme ještě sledovat, jak dopadne tato nemalá sázka. Kdo bude o 10.000 chudší?

Daytona 500 - Practice

Daytona 500 - Practice

article-2364069-1AD0F11E000005DC-67_634x376

Napsat komentář