NXS 10/33 – Dover A-Game 200

GettyImages-1394642677-scaled

Pro vstupenku do playoff si výhrou v Doveru dojel jezdec týmu JR Motorsports Josh Berry. Úspěch týmu potvrdili zbylí tři jezdci kteří všichni skončili v Top 5.

Josh Berry si na „Monster Mile“ dojel pro své třetí vítězství kariéry a v cíli ho od druhého Justina Allgaiera dělilo šest desetin sekundy. Nadvládu týmu JR Motorsports narušil pouze třetí Ty Gibbs.

Čtvrtým místem si pro posledních sto tisíc dolarů bonusu Dash4Cash dojel Noah Gragson. Čtvrtý člen týmu Sam Mayer byl jedním ze smolařů závodu, když vyhrál první segment, nicméně jeho mechanici špatně připevnili jedno kolo na voze a do druhého segmentu musel odstartovat z chvostu jezdeckého pole. Stíhací jízdou se však dokázal probojovat až na páté místo.

Šampionát Xfinity Series bude pokračovat příští víkend při throwback víkendu v Darlingtonu.