NASCAR predstavil novú mobilnú hru, ktorú si môžeš zahrať aj ty

Stúpajte v rebríčku a vybojujte šachovnicovú vlajku, aby ste získali impozantné odmeny v NASCAR Manager, úplne novej mobilnej hre od vývojára Hutch Games, ktorá je teraz k dispozícii pre IOS a Android. Spojenie energie a vzrušenia z pretekov NASCAR priamo s dizajnom a stratégiou manažérskej hry, NASCAR Manager vám umožní zažiť to všetko s jednoduchým prístupom z vášho smartfónu.

Pripojte sa k tímu a pracujte ako jeden, získajte pre svoj tím reputáciu a súťažte v exhibíciach, aby ste získali výhody. Robte rozhodnutia v zlomku sekundy, keď idete hlava-nehlava vo vzrušujúcich pretekárskych režimoch PvP, zatiaľ čo verbujete a trénujete najlepších jazdcov, aby ste vytvorili svoj dokonalý tím, doplnený o jedinečné vlastné farby a detailné vyladenie auta.

Súťažte v napínavých súťažiach 1-v-1 s tými najťažšími rivalmi po celom svete. Od PvP duelov a mesačných exhibícií až po týždenné ligy, existuje nekonečne veľa spôsobov, ako to dokázať. Poviete svojim jazdcom, aby išli od začiatku na plný plyn alebo šetrili palivo a pneumatiky na neskorý nástup?

NASCAR Manager si môžete bezplatne stiahnuť v Apple App Store aj v Google Play po celom svete.

 

fotografia: nascar.com; zdroj: nascar.com

Napsat komentář