NASCAR News #169

Máme tu poslední NASCAR News tohoto kalendářního roku a během prosince jsme se dozvěděli hned několik přestupových novinek. Pojďme se na ně podívat!

AJ Allmendinger se v rámci Kaulig Racing stěhuje z Cup Series do Xfinity Series, kde usedne full-time do vozu #16. Zřejmě se ale ve třetím voze zúčastní vybraných závodů Cup Series na klasických okruzích, plus je potvrzen start v Daytoně 500. Do vozu #11 pak v rámci Xfinity Series usedne Josh Williams. Do #97 pak usedne novozélandský jezdec Shane van Gisbergen, který také absolvuje kompletní sezónu. Multi šampion Australských Supercars odjede i sedm závodů Cup Series. (COTA, Coke 600, obě Talladegy, Chicago, Watkins Glen a Las Vegas) V jakém voze se stále neví(Trackhouse/Kaulig).


Noah Gragson se po suspendaci vrací do světa NASCAR a na nadcházející sezónu se upsal týmu Stewart-Haas Racing, kde v „desítce“ nahradí Arica Almirola.


Beard Motorsports se i v nadcházející sezóně opět představí v rámci Cup Series na superspeedway oválech. Do vozu #62 pak usedne Anthony Alfredo.


Kompletní line up jezdců Xfinity Series představil tým Joe Gibbs Racing. #18 – Sheldon Creed , #81 – Chandler Smith #20 – Aric Almirola, John Hunter Nemechek #19 – Ryan Truex, William Sawalich, Taylor Gray, Joe Graf Jr.


Grant Enfinger musel po skončení GMS Racing hledat nové působiště a našel ho u týmu CR7 Motorsports. Usedne do trucku #9.


Mistrovský tým Craftsman Truck Series Thor Sport Racing představil jezdeckou sestavu na následující sezónu. #13 – Jake Garcia #66 – Conner Jones (part-time) #88 – Matt Crafton #98 – Ty Majeski #99 – Ben Rhodes


Layne Riggs je novým jezdcem Craftsman Truck Series u týmu Front Row Motorsport. Ten se představí ve voze #38.


Ty Dillon se na full-time stěhuje do Craftsman Truck Series, kde usedne do vozu #25 týmu Rackley W.A.R.


A nakonec nás čeká jedna smutná podívaná. Na serveru youtube se objevilo video o demolici Auto Club Speedway… Stále se počítá s předěláním na krátký ovál, ale informací je pomálu a vůbec nevíme jak to nakonec celé dopadne…

Fotografie: NASCARmedia.com, twitter.com

Napsat komentář