NASCAR-LIVE Vám zpestří sezónu 2015 soutěží

Jak být ještě více součástí závodní sezóny? Prožívat drama (i když menšího rozsahu) společně s jezdci? Chcete si zahrát na stratégy a taktiky? NASCAR-LIVE Vás vtáhne do děje díky soutěži, která bude probíhat celou závodní sezónu a o drama rozhodně nebude nouze.

O co půjde? 

O soutěž v tipování vítězů jednotlivých závodů. Každý totiž má svého favorita, kterému celou sezónu drží palce, může tedy tipovat pouze jednoho jezdce, ale mnohem lépe uděláte, když přihlédnete na statistiky jednotlivých jezdců, vzhledem k jejich úspěšnosti na daných tratích. Každý bod totiž bude hrát velkou roli a to především na konci sezóny, kdy se samotní jezdci začnou „klepat“ před vyřazovacími koly. Ty totiž budou i v této soutěži.

Jak vše bude probíhat? 

Do soutěže se zaregistrujete po svým „šťastným číslem“. Na každý závod provedete tip skrze formulář. Tipovat můžete rovnou na celou sezónu (vyjma vyřazovacích částí, tam budete moci tipovat v případě, že se do nich probojujete), nebo na jednotlivé závody. Možnost odevzdat svůj tip na daný závod bude uzavřena vždy, jakmile zavlaje na trati zelená vlajka. Bodovat se budou samozřejmě pouze bodované závody.

Jakmile dojde na vyřazovací kola, odpadlíci již budou znát své umístění v soutěži a do velkého finále postoupí hráči s nejvyšším počtem bodů.

Podrobná pravidla a podobnost s formátem Chase ještě dolaďujeme a včas Vás s nimi seznámíme.

A co získá vítěz?

Protože pouhá účast dnes není často dostačující motivací, vítěz se samozřejmě může těšit na věcný dárek.

Napsat komentář