NASCAR-LIVE slaví první narozeniny!

Dnes je tomu přesně rok, co byl 29. srpna 2014 ve 20:00 spuštěn tento web informující o závodech NASCAR. Po počátečních nejistých krůčcích si za svůj první rok dokázal vydobýt své místo a získat mnoho fanoušků, kterým tímto velmi děkujeme.

Právě naši čtenáři jsou totiž hlavním motorem webu a tou největší možnou motivací, díky které web dokázal celý rok aktivně fungovat a může teď hrdě oslavit své první výročí. V tuto chvíli se jedná o jediný česky psaný fungující web zaměřený pouze na NASCAR.

Původní záměr sledovat a přinášet informace především z nejvyšší série NASCAR Sprint Cup stále trvá, a naše skromná redakce doufá, že podávané informace uspokojují čtenáře v co nejvyšší míře. Míříme ale dál, nově budou na webu dostupné články ze série Camping World Truck, které by výhledově měly doplnit také aktuality ze série Xfinity.

Web se stále snažíme doplňovat nejen o novinky ze současného dění na poli NASCAR, ale také náhledy do jeho historie, či různé zajímavosti. Na webu tak naleznete od naprostých základů, dělení sérií, popisů závodních kalendářů například i zajímavé články z historie NASCAR. V této práci chceme nadále pokračovat a z naší sekce O NASCAR udělat co největší knihovnu informací o tomto sportu.

Doufáme, že jste s naší prací spokojeni a naše úsilí pomůže tento nádherný motorsport zpopularizovat i v našich končinách.

 

3 Comments

  1. Pavel napsal:

    Děláte to dobře. Díky

  2. Aki napsal:

    Tak všechno nejlepší a ať se daří do mnoha dalších let :-)

  3. mfr napsal:

    děkuji

Napsat komentář