Preview sezóny 2022

aaDISNG3-40-scaled

Do startu letošní sezóny chybí už jen pár dní, pojďme si tedy připomenout vše podstatné, co se v letošní sezóně odehraje.

Začneme nejprve kalendáři. Ty si můžete kdykoliv rozkliknout v horní liště webové stránky. Zde budeme postupně doplňovat vítěze jednotlivých klání.

Kalendář 2022

Pokud si kalendář chcete vytisknout, můžete využít přehledného kalendáře v Excelu. Na výběr máte hned z několika možností. Pokud sledujete pouze nejvyšší ligu NASCAR Cup Series, či hlavní tři série Cup Series, Xfinity Series a Truck Series. První tabulka je však pro ty největší a nejzarytější fanoušky a obsahuje závody sérií NASCAR, všech šampionátů ARCA Series a evropské série NASCAR Whelen Euro.

Kalendář NCS, NXS, NTS, ARCA, EN

Kalendář NCS, NXS, NTS


Kalendář NCS

V letošní sezóně došlo i k různým přestupům mezi jednotlivými týmy. Jezdci, kteří se zúčastní kompletní sezóny si můžete prohlédnout zde. Jezdci 2022

Všechny tři nejvyšší série můžete v letošní sezóně sledovat i na Československých stanicích. Nejvyšší ligu Cup Series a Camping World Truck Series bude vysílat stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Xfinity Series se bude opět objevovat na Arena Sport 1 a Arena Sport 2. Pokud váš operátor tyto programy nenabízí a chtěli byste sledovat NASCAR, nejvýhodnější možnost je pak sledovat přes internetovou televizi Telly, která tyto programy nabízí v balíčku sport za 250 Kč/měsíčně. Telly. Pokud nemáte tuto možnost, sledovat se dá i na zahraničních streamech. Zahraniční streamy

Pokud nechcete přijít o to nejpodstatnější ze světa NASCAR, doporučujeme sledovat náš profil na twitteru.

 

 

GettyImages-1369015400

Fotografie: NASCARmedia.com

Trackbacks for this post

  1. […] Čítajte viac: PREVIEW SEZÓNY 2022 […]

Napsat komentář