„Jsem optimista.“ Říká Keselowski.

Brad Keselowski by se měl hodně rychle začít snažit, aby vykopal svůj Ford z propasti, do které se dostal po závodě v Martinsville. Právě tam dojel až 31. a nyní se nachází na osmém – posledním místě uchazečů o titul šampiona pro rok 2014. 

Prvním krokem, jak trochu vyrovnat výsledek, měla být úspěšná kvalifikace, bohužel se nic takového nekonalo a Keselowski bude v Texasu startovat až z 26. místa.

„Snažím se být rychlý, když o něco jde. V pátek jsme rychlí sice nebyli, ale já jsem optimista a věřím, že budeme rychlí v neděli.“ Řekl Brad. Zároveň Keselowski dodal, že do kvalifikace nenastoupil s tak rychlým autem jak on i celý tým chtěli, ale rychlost prý přijde v nedělním závodě AAA Texas 500.

Texas je přitom trochu záludná trať vozy se tu přehřívají více než je zdrávo a o sjíždění pneumatik na pravé straně ani nemusíme mluvit. Vše bude hrát roli a pokud se Keselowski nedokáže uspokojivě umístit, bude se možná tento šampion z roku 2012 s letošní trofejí šampiona rozloučit. Do vyřazení čtyř jezdců už bude totiž zbývat pouze závod v Phoenixu.

Připomeňme, že Keselowski ztrácí na prvního Gordona 33 bodů. Sedmý Harvick, který je také na hraně vyřazení ztrácí 31 bodů a šestý Edwards 20 bodů. Ostatní jezdci neztrácí více jak sedm bodů. Jmenovaní se tedy určitě již v Texasu budou rvát  své místo na slunci, v sázce je příliš mnoho.

image-scaler (1)

Napsat komentář