Cole Whitt mění pro sezónu 2015 tým

Kolotoč přestupů je i letos  v předsezónním čase v pohybu a právě i mladý Cole Whitt mění své místo v týmu pro nadcházející sezónu. Za jaký tým vyrazí do nové sezóny 2015, která začíná Daytonou?

Cole v sezóně 2014 podával velmi konzistentní výkony a právě ty mu pomohly  do sezóny 2015, vyhlédl si ho tým Front Row Motorsports.

450556888

Před pár dny se z toho stala oficiální informace. Cole Whitt do sezóny 2015 vstoupí s týmem Front Row Motorsports na plný úvazek. Whitt se tak připojí k Davidu Gillilandovi a Davidu Raganovi. Společnost mu bude dělat firma Speed Stick, která ho bude provázet hned v deseti závodech počínaje Daytonou. Jeho Crew Chief zůstane beze změn – Randy Cox.

Šéf týmu Jenkins řekl: „Je to vzrušující doba pro Front Row Motorsports. Přidání Colea Whitta do našeho programu, spolu s podporou týmu Speed Stick, je další velký krok v našem růstu jako mladý tým. Myslím, že piloti budou velkým přínosem pro všechny.“

„Jsem opravdu nadšený a vděčný za tuto možnost jít závodit s Front Row Motorsports a pokračovat ve spolupráci s Speed Stick,“ okomentoval vše Whitt. Jeho kariéra ve Sprint Cupu začala v roce 2011, prozatím je jeho účast bez velkých úspěchů, uvidíme, co přinese tato změna.

Napsat komentář