Champion´s Tour Kevina Harvicka

Včerejší den byl rozhodně hektický pro letošního šampiona Kevina Harvicka. Čekalo ho tzv. „Champiom´s tour“ neboli cesta po New Yorku se zastávkou hned u několika významných médií, kde trpělivě podával rozhovory a odpovídal na četné otázky reportérů.

Jednou ze zastávek byla i návštěva CNBC (Consumer News and Business Channel), amerického kabelového a satelitního zpravodajského televizního kanálu. Právě tam dostal Harvick otázku, jak moc může podle něj být výhra šampionátu přínosem pro hlavního sponzora samotného vozu, v jeho případě pro tak velkou společnost jako je Budweiser a zda-li jim taková skutečnost může do jejich vztahu přinést více stability.

„Když se podíváte na vítězství v šampionátu tak určitě. Má to hodně co s do činěním s místem kde jsme nyní. Budweiser beru jako mou personální značku.“ V ten moment si Harvick možná vzpomněl na litry piva, které padly při oslavách titulu napříč celým týmem.

„Je tu spousta příležitostí jak z naší spolupráce těžit, všichni jsme na sebe pyšní a doufáme, že se společně dokážeme posunout vpřed. Jen si představte to plánování a raná stádia naší další spolupráce – to se právě teď děje, bude zajímavé vše sledovat a vnímat, jak se vše vyvíjí.“ Řekl Harvick.

Harvick navštívil také show Live!, kde si popovídal s Kelly Ripou a Michaelem Strahanem. Trofej šampiona se podívala se svým majitelem i na známou stavbu Empire State Buillding a v neposlední řadě se Kevin zúčastnil rozhovoru pro SiriusXM Satellite Radio.

NASCAR Champion's Tour

Pokoj novému šampionovi nedal ani známý David Latterman a ani skrze jiná textová média neměl Harvick chvilku na oddech. Mnoho otázek na něj dolehlo i skrze Twitter a další sociální sítě.

Jak moc si Harvick užívá hektickou popularitu? Prozatím je „Happy Harvick“ stále usměvavý, ještě aby nebyl s trofejí šampiona v náruči. Kolotoč rozhovorů pro něj pomalu končí a i on si snad brzy bude moci dopřát alespoň trochu zaslouženého odpočinku.

NASCAR Champion's Tour

Napsat komentář