Zbarvení karoserií v Darlingtonu se vrací do minulosti


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/118282/virtual/www/wp-content/plugins/yop-poll/models/poll_model.php on line 1287

Více jak polovina jezdeckého pole na sebe v nedělním závodě vezme speciální kabátky. Southern 500 je jedním z velmi prestižních závodů a letos bude speciální právě díky zbarvením, které se vrací do minulosti a odevzdávají tak hold svým závodním dědečkům a babičkám. 

Například dvojka Brada Keselowskeho oslaví svým zbarvením jíž 25-ti letou spolupráci mezi společností Miller a týmem Penske. Bílo-červené zbarvení patřilo v roce 1980 Bobby Allisonovi. Čtyřka Kevina Harvicka zase napodobuje vůbec první plechovku, která společnost Budweiser produkovala. Trevor Bayne a jeho vůz s číslem šest zase odevzdají hold Marku Martinovi a jednomu z nejlepších období týmu Jacka Roushe. Danica Patrick bude jasnou „Lady in Black“ odkazující přímo na samotný ovál.

Greg Biffle oblékne barvy společnosti Ortho a i originální logo, které mají tradici již téměř sto let. Landon Cassill na sebe vezme barvy, které vozil Sterling Marlin po teroristických útocích 11. září 2001. S Kylem Larsonem se na trať vrátí hollywoodská hvězda Mello Yellow a pomyslně i Tom Cruise (film Bouřlivé dny). Chybět nebude ani kultovní zbarvení čtyřicet trojky, které tolik proslavil King Richard Petty. V Darlingtonu s ní bude řádit Aric Almirola. A takový Jimmie Johsnon oblékne barvy a loga, které společnost pro kutily používala v letech 1940 a 1950.

2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

4 6

 

 

 

 

 

 

 

 

9 10

 

 

 

 

 

 

 

 

11 14

 

 

 

 

 

 

 

 

15 16

 

 

 

 

 

 

 

 

17 21

 

 

 

 

 

 

 

 

22 23

 

 

 

 

 

 

 

 

25

27

 

 

 

 

 

 

 

 

31 32

 

 

 

 

 

 

 

 

40 41

 

 

 

 

 

 

 

 

42 43

 

 

 

 

 

 

 

 

46 48

 

 

 

 

 

 

 

 

51

55

 

 

 

 

 

 

 

 

88Hlasujte:
(Svůj hlas můžete dát více vozům, ale pouze jednou.)

Jaké zbarvení karoserie tzv. "Throwback" se vám nejvíce líbí?

Napsat komentář