NASCAR se vrací na naše obrazovky!

Kolegové z NASCAR CZ přišli včera s úžasnou zprávou, že se možnost sledovat NASCAR ŽIVĚ (tady u nás) vrací a to díky společnosti Slovak Sport.TV.  Martin Kohl, admin facebookových stránek NASCAR CZ s televizní společností komunikuje a poskytl odpovědi na otázky, které by mohly zajímat i vás.

Slovak Sport.TV je soukromá sportovní slovenská televizní stanice z Nitry, vysílající od roku 2012. Cílí na přímé přenosy, ale vysílá i záznamy. Mimo basketbalová, volejbalová, fotbalová, boxová aj. utkání se Slovak Sport.TV může pochlubit i orientací na automobilové sporty. A právě v tento moment přichází na scénu novinka, kterou můžeme Slovákům závidět. Od dob, kdy skončilo vysílání nejvyšší série Sprint Cup na televizní stanici Sport5, Češi naprosto postrádají česky komentované závody NASCAR. Na slovenské obrazovky se prozatím chystá nižší série Xfinity, ale i to je velmi příjemná změna, kterou leckdo uvítá.

Martin Kohl se ptal: „Je to pouze nárazová záležitost nebo odvysíláte zbytek závodů sezóny? A co královský Sprint Cup? Všichni víme, že vysílací práva už nejsou zrovna nejlevnější záležitost.

Slovak Sport.TV: „Celkovo odvysielame 20 závodov, co vychádzá aktuálne do konca tejto sezony. Zatial sa nám podarilo získat práva len na Xfinity.

Martin Kohl: „XFINITY se objeví na TV1 nebo TV2? Dá se TV1 předplatit samostatně nebo je součástí balíčku? A kolik stojí předplatné?

Slovak Sport.TV: „Budeme sa snažit všetky prenosy umiestovat na TV1 ktorá je u všetkých velkých providérov na Slovensku a v Čechách. Avšak v prípadě kolizie s prioritnějším contentom može byt něktorý závod umiestěný na TV2. Na našej webové stránke je předplatné na TV1 od 1 eura na den až po 3 eura na mesiac. Co sa týka providérov, to už je záležitost každého providéra.

Kdy se můžete těšit na první závod? Již 13. června 2015, kdy je na programu závod Great Clips 250 Benefiting Paralyzed Veterans of America na Michigan International Speedway. Dost času na to zajistit si Slovak Sport.TV, kde jako bonus můžete sledovat například i IndyCar.

One Comment

  1. fooggyy napsal:

    Pokud to bude komentovat Martin Straka, tak radši zůstanu u streamů.

Napsat komentář