NASCAR-LIVE hledá nové redaktory

Baví vás závody NASCAR? Chtěli by jste si zkusit práci redaktora? Zaobírat se historií, psát zajímavé články a reportáže ze závodů? Možná hledáme právě vás. 

V současné době tým NASCAR-LIVE hledá externí redaktory. Jako externí redaktor budete mít možnost psát články, které budou uveřejňovány na našem webu pod vaším jménem. Všechny články ale budou procházet kontrolou a schválením někoho ze stávajících redaktorů. Pokud budeme s vaší prací spokojeni, rádi z vás uděláme „čestného“ člena redaktorského týmu. V tu chvíli se stanete samostatným redaktorem, který bude psát články a především reportáže dle neveřejného kalendáře zcela samostatně.

Událostí se ve světe NASCAR odehrává každý týden nesčetně a jak se říká – víc hlav, víc ví. Nestyďte se napsat, rádi se s vámi domluvíme, naučíme vás s naším redaktorským systémem a dáme vám tak jedinečnou příležitost stát se členem týmu, vedoucí jediný fungující česky psaný web o závodech NASCAR, který má významné postavení i na Slovensku. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme.

A jaké máme požadavky? Především vás musí NASCAR bavit, vyžadujeme hlubší znalosti NASCARu jako takového, znalost gramatiky českého jazyka a spolehlivost.

Kontaktujte nás na: redakce@nascar-live.eu.

Napsat komentář