Daytona – rekonstrukce za 400 000 000 amerických dolarů

Projekt Daytona Rising vznikl už před mnoha a mnoha měsíci stejně jako grafické návrhy. Čím dál častěji se ale na internetu objevují fotografie z právě probíhající stavby.

Jak již bylo řečeno, rekonstrukce, která vyjde na 400 000 000 amerických dolarů, zahrnuje přestavbu přední rovinky a výstavbu zcela nové vstupní haly, do které nově bude hned několik vstupů a zážitek fanoušků bude umocněn novými tribunami. Každé sedadlo na hlavní tribuně bude nahrazeno širším a pohodlnějším sedadlem. Novinkou budou otevřené haly uvnitř tribun o velikosti fotbalového hřiště. Tam si návštěvníci budou moci dávat dostaveníčka během závodu, vše společně komentovat a nepřijít tak o závod. Prostory budou doplněny spoustou obrazovek přenášející dění nejen z trati.

Pětipatrové tribuny pro ty lenivé budou vybaveny strategicky umístěnými eskalátory

Vzhledem k navýšení kapacity tribun a tím pádem i návštěvníků, budou do objektu přidány i toalety a četné občerstvovací stánky.

Rekonstrukce dle odhadů zabere 2,5 roku, vše by mělo s velkou slávou být dostavěno v lednu 2016. I v těchto dnech se v Daytoně pilně pracuje a staví.

daytona-international-speedway-improvement-artist-rendering-neighborhood-zone-061813

daytona-international-speedway-improvement-artist-rendering-world-center-of-racing061813

Daytona-Rising-image

daytona-speedway-new-grandstand-construction-3-120913

Napsat komentář