Zvolte nejoblíbenějšího jezdce roku 2016!

Stejně jako minulý rok i letos vás necháme zvolit si nejoblíbenějšího jezdce letošní sezóny. Minulý rok si výhru díky vám vysloužil Jeff Gordon a jeho medailonek letos v sekci NEJOBLÍBENĚJŠÍ JEZDCI doplní někdo další, kdo to bude? 

Hlasování je jednoduché, po rozkliknutí níže uvedeného obrázku vepíšete vámi zvoleného jezdce do formuláře. Uvést můžete až tři libovolné jezdce (volba není omezena na série) a pokud možno srozumitelně (tzn. jméno a příjmení, popř. číslo). Toto první kolo bude ukončeno 29. prosince ve 12.00 a do druhého kola postoupí desítka jezdců, kteří získají nejvíce hlasů.

Po vyhodnocení prvního kola bude ihned spuštěno kolo druhé, kdy budete moct vybírat jezdce z již sestavené desítky finalistů. V tomto kole už bude volba omezena, že budeme moct zvolit pouze jednoho jediného jezdce a tomu dát svůj hlas. Toto druhé kolo bude ukončeno 31. prosince ve 23.59. 1. ledna 2017 bude potom vyhlášen nejoblíbenější jezdce pro rok 2016.

Každý může hlasovat v každém kole pouze jednou. Upozorňujeme, že tato volba vůbec nezohledňuje výkonnost jezdců, jde pouze o to, vybrat toho nejoblíbenějšího.

cuppp1kolo

Napsat komentář