XS: Road America – Johnsonville 180

NASCAR Xfinity Series Johnsonville 180

Na klasických okruzích se v letošní sezóně nejvíce daří Justinu Allgaierovi. Dva ze tří ovládl a výhrou na Road America si přidal na svůj vůz čtvrtou samolepku „winner“. Za zády udržel vítěze kvalifikace Matta Tiffta a třetí dojel Daniel Hemric. XS REPORT

 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Justin AllgaierChevrolet451114488
2Matt TifftChevrolet451125419
3Daniel HemricChevrolet451274410
4Cole CusterFord4520418
5Elliott SadlerChevrolet45170408
6Justin MarksChevrolet45404312
7Ross ChastainChevrolet45160322
8James DavisonToyota4531290
9Brandon JonesToyota4590280
10Andy LallyChevrolet45130325
11Kaz GralaFord45180260
12Michael AnnettChevrolet45190250
13Jeremy ClementsChevrolet45140306
14Katherine LeggeChevrolet45260230
15Garrett SmithleyChevrolet45310220
16Alex LabbeChevrolet45270210
17Ryan EllisChevrolet45280200
18Brian HendersonChevrolet45220190
19Joey GaseChevrolet45300180
20Bill ElliottChevrolet45230170
21Spencer BoydChevrolet45370160
22Chad FinchumToyota45360150
23Christopher BellToyota45503016
24Brendan GaughanChevrolet4568218
25Ryan TruexChevrolet4570208
26Ryan SiegChevrolet45201110
27Vinnie MillerChevrolet45380100
28Ty MajeskiFord4521090
29Scott HeckertChevrolet4424080
30Josh BilickiToyota3525070
31Conor DalyFord3515060
32Carl LongDodge3240050
33Stephen LeichtDodge2539040
34Tyler ReddickChevrolet2529030
35Timmy HillDodge2433020
36David StarrChevrolet1732010
37Austin CindricFord158210
38James FrenchToyota834010
39Ryan ReedFord610010
40Jeff GreenChevrolet235010
 XS FOTOGALERIE1016868809-lat-20180824-18ra1nk00500NASCAR Xfinity Series Johnsonville 180nascar-nxs18-roa-race-recapFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář