XS: Profil závodu: Iowa (19/33)

U.S. Cellular 250 - Qualifying

Jezdci série Xfinity se tento víkend utkají na okruhu v Iowě, závodu dodnes vévodí se třemi výhrami Brad Keselowski, jehož rekord zatím není nikým ohrožen.

sprint cupKVALIFIKACE
neděle 30. července 2017
17.30
logo daytnascZÁVOD Overton´s 400
neděle 30. července 2017
21.00
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
sobota 29. července 2017
18.05
logoxsdaytnaZÁVOD US Cellular 250
sobota 29. července 2017
21.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
sobota 29. července 2017
16.00
logodaytnaxsZÁVOD Overton´s 150
sobota 29. července 2017
19.00

XS HISTORIE ZÁVODU

V Iowě bude k vidění závod US Cellular 250, který je součástí závodního kalendáře série Xfinity od roku 2009. První závod vyhrál Brad Keselowski, který závodu kraluje, protože svou výhru zopakoval v roce 2013 a 2014 a je tak jediným vícenásobným vítězem závodu. Minulý rok nadělil druhou výhru týmu Joe Gibbs Racing Erik Jones.

XS O OKRUHU

Informace o okruhu naleznete ZDE.XS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Ryan PreeceToyota130.857 mph
2Kyle BenjaminToyota130.548 mph
3Daniel HemricChevrolet130.268 mph
4Sam Hornish Jr.Ford130.208 mph
5Cole CusterFord130.203 mph
6Elliott SadlerChevrolet130.165 mph
7Blake KochChevrolet130.165 mph
8Brennan PooleChevrolet130.069 mph
9Ty MajeskiFord129.902 mph
10Matt TifftToyota129.881 mph
11Brian ScottChevrolet129.353 mph
12Spencer GallagherChevrolet128.871 mph
13Ben KennedyChevrolet129.539 mph
14Justin AllgaierChevrolet129.363 mph
15Tyler ReddickChevrolet129.348 mph
16Brendan GaughanChevrolet129.289 mph
17William ByronChevrolet129.061 mph
18Ryan ReedFord128.993 mph
19Brandon JonesChevrolet128.977 mph
20Dakoda ArmstrongToyota128.708 mph
21Brett MoffittChevrolet128.666 mph
22Ross ChastainChevrolet128.304 mph
23Michael AnnettChevrolet128.111 mph
24Jeff GreenChevrolet128.545 mph
25Ryan SiegChevrolet127.914 mph
26Harrison RhodesChevrolet127.836 mph
27Jeremy ClementsChevrolet127.618 mph
28J.J. YeleyToyota127.515 mph
29Reed SorensonChevrolet127.324 mph
30Joey GaseChevrolet127.309 mph
31B.J. McLeodChevrolet127.175 mph
32Dylan LuptonToyota127.165 mph
33Morgan ShepherdChevrolet126.914 mph
34Garrett SmithleyChevroletN/A
35Tommy Joe MartinsChevroletN/A
36David StarrChevroletN/A
37Ray Black Jr.ChevroletN/A
38Brandon BrownChevroletN/A
39Stan MullisChevroletN/A
40Mike HarmonDodgeN/A
GettyImages-824264448XS REPORT


XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Ryan PreeceToyota25411415919
2Kyle BenjaminToyota254254914
3Brian ScottChevrolet254110340
4Brennan PooleChevrolet254804512
5Cole CusterFord25450397
6J.J. YeleyToyota254280310
7Daniel HemricChevrolet25430300
8Blake KochChevrolet25470301
9William ByronChevrolet254170280
10Brandon JonesChevrolet254190270
11Brett MoffittChevrolet25421000
12Elliott SadlerChevrolet254624217
13Brendan GaughanChevrolet254160240
14Ryan SiegChevrolet254250230
15Harrison RhodesChevrolet254260220
16Ty MajeskiFord25490232
17Dakoda ArmstrongToyota254200200
18Ross ChastainChevrolet254220190
19Matt TifftToyota253100224
20Justin AllgaierChevrolet252141063215
21Ryan ReedFord252180160
22B.J. McLeodChevrolet252310150
23Ben KennedyChevrolet251130239
24Joey GaseChevrolet249300130
25Dylan LuptonToyota249320120
26David StarrChevrolet249360110
27Tommy Joe MartinsChevrolet249350100
28Jeremy ClementsChevrolet24927090
29Brandon BrownChevrolet24838080
30Ray Black Jr.Chevrolet24737070
31Mike HarmonDodge24340060
32Stan MullisChevrolet24139050
33Michael AnnettChevrolet23323040
34Sam Hornish Jr.Ford229401310
35Garrett SmithleyChevrolet21834020
36Tyler ReddickChevrolet21815010
37Spencer GallagherChevrolet17012010
38Morgan ShepherdChevrolet4633010
39Reed SorensonChevrolet929000
40Jeff GreenChevrolet324010
GettyImages-824330606XS VÍTĚZRYAN PREECE

Preece není v Xfinity Series žádným nováčkem. Během čtyř sezón zde odkroužil třicet osm závodů. Pro tento rok mu dal , zatím ve dvouch závodech, šanci Joe Gibbse. A svého šéfa rozhodně nezklamal. V prvním klání v New Hampshire dojel druhý, a zde v Iowě si připsal svoji první výhru. Zároveň pak pro tým získal sto třicátou osmou výhru, a vyrovnal tak rekord týmu Roush-Fenway Racing.

XS FOTOGALERIE

GettyImages-824310172GettyImages-824318446GettyImages-824318482Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář