XS: Profil závodu: Iowa (14/33)

U.S. Cellular 250 - Qualifying

Jezdci série Xfinity doprovodí v Iowě trucky. Nejvyšší soutěž svůj závod odjede na klasice v Sonomě. Xfinity a Monster Cup se potom setkají příští víkend v Daytoně.

sprint cupKVALIFIKACE
sobota 24. června 2017
20.45
logo daytnascZÁVOD Toyota Save Mart 360
neděle 25. června 2017
21.00
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
neděle 25. června 2017
00.15
logoxsdaytnaZÁVOD American Ethanol E15 250
neděle 25. června 2017
02.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
pátek 23. června 2017
23.30
logodaytnaxsZÁVOD M&M’s 200
sobota 24. června 2017
01.30

XS HISTORIE ZÁVODU

Závod dnes nesoucí název American Ethanol E15 250 je součástí závodního kalendáře od roku 2011. Inaugurační závod vyhrál Ricky Stenhouse Jr., který výhru zopakoval i následujícího roku. Dvě výhry ho společně se Samem Hornishem Jr. (výhry v letech 2014 a 2016) staví do pozice nejúspěšnějšího jezdce.

XS O OKRUHU

Informace o okruhu naleznete ZDE.XS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Christopher BellToyota133.305 mph
2Kyle BenjaminToyota133.294 mph
3Sam Hornish Jr.Ford133.260 mph
4Elliott SadlerChevrolet132.990 mph
5Justin AllgaierChevrolet132.889 mph
6William ByronChevrolet132.520 mph
7Dakoda ArmstrongToyota132.286 mph
8Brennan PooleChevrolet132.186 mph
9Matt TifftToyota132.059 mph
10Ty MajeskiFord131.998 mph
11Daniel HemricChevrolet131.821 mph
12Scott Lagasse Jr.Chevrolet131.590 mph
13Blake KochChevrolet131.959 mph
14Ross ChastainChevrolet131.948 mph
15Tyler ReddickChevrolet131.838 mph
16Brendan GaughanChevrolet131.722 mph
17Ryan ReedFord131.420 mph
18Jeremy ClementsChevrolet130.983 mph
19Spencer GallagherChevrolet130.966 mph
20Michael AnnettChevrolet130.895 mph
21Ben KennedyChevrolet130.776 mph
22Ryan SiegChevrolet130.651 mph
23Brandon JonesChevrolet129.940 mph
24Cole CusterFord132.136 mph
25J.J. YeleyToyota131.135 mph
26B.J. McLeodChevrolet131.086 mph
27Quin HouffChevrolet131.048 mph
28Dylan LuptonToyota130.678 mph
29Harrison RhodesChevrolet130.662 mph
30Tommy Joe MartinsChevrolet130.214 mph
31Garrett SmithleyChevrolet130.133 mph
32David StarrChevrolet129.656 mph
33Dexter BeanChevrolet129.555 mph
34Ray Black Jr.ChevroletN/A
35Jeff GreenChevroletN/A
36Morgan ShepherdChevroletN/A
37Joey GaseChevroletN/A
38Timmy HillChevroletN/A
39Carl LongToyotaN/A
40Mike HarmonDodgeN/A
2017-June24-bell-pole-iowa

XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1William ByronChevrolet2506785717
2Ryan SiegChevrolet250220394
3Tyler ReddickChevrolet250150340
4Ross ChastainChevrolet250140330
5Dakoda ArmstrongToyota25070331
6Michael AnnettChevrolet250200310
7Jeremy ClementsChevrolet250180366
8Elliott SadlerChevrolet250404213
9Justin AllgaierChevrolet250553810
10Garrett SmithleyChevrolet250310270
11Tommy Joe MartinsChevrolet250300260
12Quin HouffChevrolet250270250
13J.J. YeleyToyota250250284
14David StarrChevrolet250320230
15Dylan LuptonToyota250285220
16Christopher BellToyota250115200
17B.J. McLeodChevrolet250260200
18Joey GaseChevrolet250370190
19Ryan ReedFord250170224
20Ben KennedyChevrolet249210225
21Daniel HemricChevrolet249110171
22Matt TifftToyota24990150
23Brandon JonesChevrolet249230140
24Cole CusterFord249240130
25Blake KochChevrolet249130120
26Brendan GaughanChevrolet2491692110
27Brennan PooleChevrolet24980100
28Timmy HillChevrolet24738090
29Ray Black Jr.Chevrolet24634180
30Spencer GallagherChevrolet24419070
31Kyle BenjaminToyota24120115
32Scott Lagasse Jr.Chevrolet23612083
33Dexter BeanChevrolet16133040
34Ty MajeskiFord14310030
35Mike HarmonDodge12140020
36Harrison RhodesChevrolet11829010
37Sam Hornish Jr.Ford7830109
38Carl LongToyota1839010
39Morgan ShepherdChevrolet1636010
40Jeff GreenChevrolet635010
XS VÍTĚZ

WILLIAM BYRON2017-June24-byron-wins-iowaXS FOTOGALERIE2017-June24-bell-stage-win-iowa2017-June24-byron-wins3-iowa2017-June24-bell-pit-iowaFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář