XS: Profil závodu: Indianapolis (18/33)

NASCAR XFINITY Series Lilly Diabetes 250 Heat #2

Stará legendární cihelna bude hostit další závodní víkend, kde se dočkáme doubleheaderu díky sérii Xfinity a Monster Energy Cup.

sprint cupKVALIFIKACE
neděle 23. července 2017
00.15
logo daytnascZÁVOD Brantley Gilbert Big Machine Brickyard 400
neděle 23. července 2017
20.30
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
sobota 22. července 2017
18.45
logoxsdaytnaZÁVOD Lilly Diabetes 250
sobota 22. července 2017
21.30
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
středa 19. července 2017
13.30
logodaytnaxsZÁVOD Eldora Dirt Derby
čtvrtek 20. července 2017
03.30

XS HISTORIE ZÁVODU

Závod Lilly Diabetes 250 je stále nováčkem v závodním kalendáři, poprvé se závod jako Indiana 250 zařadil do závodního kalendáře série Xfinity v roce 2012. První sto kolové kroužení vyhrál pro tým Rogera Penske Brad Keselowski. Po pěti závodech je pomyslným přemožitelem Kyle Busch, který jej vítězně pokořil hned třikrát (2013, 2015 a 2016).

XS O OKRUHU

19Indianapolis

XS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Elliott SadlerChevrolet165.283 mph
2Erik JonesToyota165.271 mph
3William ByronChevrolet164.573 mph
4Justin AllgaierChevrolet164.402 mph
5Michael AnnettChevrolet164.258 mph
6Cole CusterFord164.255 mph
7Matt TifftToyota164.120 mph
8Ryan SiegChevrolet163.875 mph
9Ben KennedyChevrolet163.723 mph
10Ryan ReedFord163.705 mph
11Kyle BuschToyota163.610 mph
12Joey LoganoFord163.289 mph
13Daniel HemricChevrolet163.428 mph
14Brandon JonesChevrolet163.375 mph
15Paul MenardChevrolet163.097 mph
16Brendan GaughanChevrolet162.719 mph
17Brennan PooleChevrolet162.666 mph
18Tyler ReddickChevrolet162.546 mph
19Ty DillonChevrolet162.467 mph
20Spencer GallagherChevrolet162.232 mph
21J.J. YeleyToyota161.993 mph
22Blake KochChevrolet161.597 mph
23Ross ChastainChevrolet161.487 mph
24Dakoda ArmstrongToyota161.357 mph
25Jeb BurtonToyota161.313 mph
26Mario GosselinChevrolet160.752 mph
27Reed SorensonChevrolet160.643 mph
28Jeff GreenChevrolet160.245 mph
29Harrison RhodesChevrolet160.239 mph
30Ray Black Jr.Chevrolet160.102 mph
31Tommy Joe MartinsChevrolet159.742 mph
32Jeremy ClementsChevrolet159.131 mph
33Garrett SmithleyChevrolet158.006 mph
34B.J. McLeodChevroletN/A
35David StarrChevroletN/A
36Timmy HillToyotaN/A
37Joey GaseChevroletN/A
38Morgan ShepherdChevroletN/A
39Chad FinchumDodgeN/A
40Mike HarmonDodgeN/A
GettyImages-820927736

XS REPORT




XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1William ByronChevrolet1003265010
2Paul MenardChevrolet10015000
3Joey LoganoFord10012000
4Elliott SadlerChevrolet1001224512
5Cole CusterFord10060397
6Ryan ReedFord100100310
7Brennan PooleChevrolet1001704515
8Daniel HemricChevrolet100131378
9Brandon JonesChevrolet100140346
10Ty DillonChevrolet10019000
11Matt TifftToyota10070271
12Kyle BuschToyota100114400
13Brendan GaughanChevrolet100160317
14Ryan SiegChevrolet10080252
15J.J. YeleyToyota100210253
16Ross ChastainChevrolet100230265
17Blake KochChevrolet100220200
18Ben KennedyChevrolet10090234
19Jeb BurtonToyota100250180
20Dakoda ArmstrongToyota99240170
21Garrett SmithleyChevrolet99331160
22Harrison RhodesChevrolet99291150
23Erik JonesToyota992000
24Ray Black Jr.Chevrolet99300130
25Michael AnnettChevrolet9950120
26Tommy Joe MartinsChevrolet99310110
27Mario GosselinChevrolet99260100
28Spencer GallagherChevrolet9920090
29David StarrChevrolet9935080
30Joey GaseChevrolet9837070
31Jeremy ClementsChevrolet9832071
32Chad FinchumDodge9839050
33B.J. McLeodChevrolet9334040
34Mike HarmonDodge9040030
35Justin AllgaierChevrolet864420
36Timmy HillToyota4036010
37Tyler ReddickChevrolet3818054
38Reed SorensonChevrolet2327000
39Morgan ShepherdChevrolet2238110
40Jeff GreenChevrolet928010

 

XS VÍTĚZWILLIAM BYRON

Svěřenec Ricka Hendricka jezdící v týmu JR Motorsport si na slavném oválu v Indianapolis připsal svoji třetí výhru letošní sezóny. V průběžném pořadí Xfinity Series se vyhřívá na druhém místě za vítězem kvalifikace, Elliottem Sadlerem.GettyImages-820981050

XS FOTOGALERIEGettyImages-8209510802017-July22-pit-road-xfinity-indy2017-July22-field2-xfinity-indyGettyImages-820961120GettyImages-820981004 (1)GettyImages-820989160GettyImages-820984560Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář