XS: Mid Ohio – Rock N Roll Tequila 170

GettyImages-1015256550

Vítěz kvalifikace, Austin Cindric se po většinu závodu držel na čele jezdeckého pole. Ve finální části se ale musel sklonit před veteránem série Justinem Allgaierem. Třetí skončil Daniel Hemric a čtvrtý Matt Tifft. XS REPORT

 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Justin AllgaierChevrolet75785111
2Austin CindricFord751595116
3Daniel HemricChevrolet7590406
4Matt TifftChevrolet75504310
5Ryan TruexChevrolet7560408
6Elliott SadlerChevrolet75204312
7Cole CusterFord7540377
8Spencer GallagherChevrolet75200334
9Alex LabbeChevrolet75130280
10Ryan ReedFord75110270
11Christopher BellToyota75101348
12Brendan GaughanChevrolet7516000
13Kyle BenjaminToyota75120240
14Chase BriscoeFord75180252
14Chase BriscoeFord75180252
15Andy LallyChevrolet7587220
16Ross ChastainChevrolet75140287
17Jeremy ClementsChevrolet75170244
18Michael AnnettChevrolet75240190
19Tommy Joe MartinsChevrolet75300180
20Josh BilickiToyota75280170
21David StarrChevrolet75320160
22Justin MarksChevrolet75230150
23Brandon JonesToyota7530140
24Joey GaseChevrolet75270130
25Spencer BoydChevrolet75350120
26Tim CowenFord75330110
27Kaz GralaFord75190155
28Garrett SmithleyChevrolet7531090
29Chad FinchumToyota7536080
30Katherine LeggeChevrolet65220103
31Tyler ReddickChevrolet60150115
32J.J. YeleyChevrolet4825050
33Cody WareChevrolet3726000
34Ryan SiegChevrolet2921030
35John JacksonDodge2339020
36Vinnie MillerChevrolet1438010
37Stephen LeichtChevrolet1137010
38Morgan ShepherdChevrolet940010
39Jeff GreenChevrolet629010
40Dylan MurcottToyota034010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1015256550GettyImages-1015251462GettyImages-1015251170Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář