XS: Las Vegas – DC Solar 300

GettyImages-1033889238

Pro své první vítězství v Xfinity Series si v Las Vegas dojel Ross Chaistain. Ten závodu jasně dominoval, vyhrál oba segmenty a na čele strávil sto osmdesát kol z dvouset vypsaných. Druhý skončil Justin Allgaier a třetí Cole Custer. Klání v Las Vegas bylo zároveň poslední v základní části a rozhodlo se o dvanáctce postupujících do playoff. XS REPORTDvanáctka postupujících 

1) #7-Justin Allgaier 2039 [5 vítězství]
2) #20-Christopher Bell, 2032, -7 [4 vítězství]
3) #1-Elliott Sadler, 2011, -28
4) #00-Cole Custer, 2011 -28
5) #9-Tyler Reddick 2010, -29 [vítězství]
6) #4-Ross Chastain, 2010, -29 [vítězství]
7) #21-Daniel Hemric, 2010, -29
8) #19-Brandon Jones, 2006, -33
9) #2-Matt Tifft, 2003, -36
10) #11-Ryan Truex, 2003, -36
11) #12-Austin Cindric, 2001, -38
12) #16-Ryan Reed, 2000, -39 GettyImages-1033964680

 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Ross ChastainChevrolet20051806020
2Justin AllgaierChevrolet2008164510
3Cole CusterFord200135016
4Christopher BellToyota200404916
5Elliott SadlerChevrolet200304513
6Ryan PreeceToyota200340310
7Brandon JonesToyota200360355
8Ryan TruexChevrolet200380323
9Austin CindricFord20020368
10Spencer GallagherChevrolet200140270
11J.J. YeleyChevrolet200180260
12Ryan SiegChevrolet200100250
13Jeremy ClementsChevrolet200120240
14Landon CassillChevrolet200160230
15Joey GaseChevrolet200170220
16Alex LabbeChevrolet200150210
17Ray Black Jr.Chevrolet198210200
18Garrett SmithleyChevrolet197390190
19B.J. McLeodChevrolet197230180
20Josh WilliamsChevrolet196310170
21Cole RouseChevrolet194220160
22Spencer BoydChevrolet194270150
23Max TullmanFord192200140
24Bayley CurreyToyota19119000
25Chad FinchumChevrolet191290120
26Vinnie MillerChevrolet191330110
27Josh BilickiToyota190260100
28Tyler ReddickChevrolet18870112
29Daniel HemricChevrolet1883512214
30Shane LeeChevrolet1886070
31Chase BriscoeFord18113093
32David StarrChevrolet14524050
33Mike HarmonChevrolet9328040
34Timmy HillDodge7425030
35Ryan ReedFord6411020
36Matt TifftChevrolet6337010
37Stan MullisDodge5140010
38John JacksonToyota3032010
39Jeff GreenChevrolet1830010
40Michael AnnettChevrolet59010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1033889238GettyImages-1033889276GettyImages-1033946116Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář