XS: Dover – Bar Harbor 200

GettyImages-1046711068-922x520

Závod v Doveru uzavřel první část Playoff série Xfinity. V betonovém „kolbišti“ se nejvíce zadařilo Christopherovi Bellovi a dojel si pro svoji šestou výhru sezóny. To se ještě během jednoho ročníku žádnému nováčkovi nepodařilo. Za sebou udržel Cola Custera a Justina Allgaiera. XS REPORT

Postupující do Round of 8

1) #20-Christopher Bell, 3044
2) #7-Justin Allgaier 3039
3) #21-Daniel Hemric, 3013
4) #00-Cole Custer, 3011
5) #1-Elliott Sadler, 3011
6) #9-Tyler Reddick, 3010
7) #2-Matt Tifft, 3003
8) #12-Austin Cindric, 3001
Nepostupující:
9) #4-Ross Chastain, 2103
10) #19-Brandon Jones, 2088
11) #11-Ryan Truex, 2081
12) #16-Ryan Reed, 2074
 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Christopher BellToyota20021105919
2Cole CusterFord2007384510
3Justin AllgaierChevrolet2003235016
4Ryan PreeceToyota200110374
5Spencer GallagherChevrolet200424513
6Brandon JonesToyota20054387
7Daniel HemricChevrolet2001234919
8Austin CindricFord20080378
9John Hunter NemechekChevrolet200120302
10Ryan TruexChevrolet200190270
11Elliott SadlerChevrolet20060359
12Michael AnnettChevrolet200180250
13Ross ChastainChevrolet200150251
14Tyler ReddickChevrolet200140230
15Matt TifftChevrolet200100242
16Ryan ReedFord200200210
17Shane LeeChevrolet20090200
18Ryan SiegChevrolet199170190
19Chase BriscoeFord199130180
20Jeremy ClementsChevrolet197160170
21Alex LabbeChevrolet197210160
22Brandon BrownChevrolet197240150
23Garrett SmithleyChevrolet196280140
24David StarrChevrolet195340130
25Vinnie MillerChevrolet192390120
26Landon CassillChevrolet189220110
27Timmy HillDodge189290100
28Matt MillsChevrolet18830090
29Bayley CurreyToyota18735000
30Joey GaseChevrolet17025070
31Josh BilickiToyota15938060
32Spencer BoydChevrolet11031050
33J.J. YeleyChevrolet10123040
34Chad FinchumChevrolet6226030
35Mike HarmonDodge6040020
36Carl LongToyota5937010
37B.J. McLeodChevrolet3027010
38Morgan ShepherdChevrolet2136010
39Jeff GreenChevrolet1632010
40Stephen LeichtChevrolet1333010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1046710814-922x520 GettyImages-1046711068-922x520Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář