Trevor Bayne: Debut v RFR již v Charlotte

24. května 2014 Roush Fenway Racing oznámil, že v sezóně 2015, bude Trevor Bayne na plný úvazek závodit právě v jeho týmu a sice s vozem č. 6. Debut čeká tohoto mladého závodníka (23let) již tento závodní víkend na okruhu Charlotte Motor Speedway.

Ve Sprint Cupu je Bayne letos čtvrtým rokem, od roku 2010 závodil v týmu Wood Brothers Racing. V roce 2011 vyhrál zahajovací prestižní závod Daytona 500 a stal se tak historicky nejmladším závodníkem, který závod vyhrál (bylo mu čerstvých 20 let).

V následujících letech se Bayne držel plánu a závodil ve voze č. 21 týmu WBR. V květnu tohoto roku bylo oznámeno, že se Bayne přesune i v nejvyšší sérii NASCAR do týmu RFR, v kterém bude v nové sezóně chybět Carl Edwards. Bayne se tak stane týmovým kolegou Rickyho Stenhouse Jr. a Grega Biffla.

„Jsem velmi nadšený, že usednu za volant vozu číslo 6 AdvoCare Ford Fusion  již tento víkend,“ řekl Bayne a dodal, že už se nemůže dočkat. Jak bude úspěšný, můžeme sledovat již tuto sobotu.

Přestupy čekají také Sama Hornishe Jr., ten se v roce 2015 přesune do vozu č. 9, v kterém nahradí Australana Marcose Ambrose. Ten se vrací do rodné země aby opět závodil ve V8 supercars.

Napsat komentář