Smoke se vrací!

GettyImages-494989696.0

Tony Stewart kvůli zraněním promarnil začátek letošní sezóny. Uniklo mu osm závodů, v devátém již chybět nebude, tento víkend v Richmondu totiž opět usedne do své čtrnáctky. 

Trojnásobný šampion nejvyšší série NASCAR po sezóně 2016 pověsí závodění na pomyslný hřebíček. Zlomenina obratle mu začátek poslední sezóny poněkud znepříjemnila, start nebyl nejspíše dle Stewartových představ. Včera ovšem Smoke oznámil, že se vrací za volant svého Chevroletu. Brian Vickers a Ty Dillon – pánové, kteří pečovali o opuštěnou čtrnáctku mají po záskoku. V Richmondu měl nahradit Stewarta právě Vickers.

Jakmile lékaři řekli, že snímky (rentgenové) vypadají dobře, nehodlal jsem čekat další dny. Byl jsem na vedlejší koleji dost dlouho.“ Prohlásil včera Stewart.

Jsem nadšený a nadšení budou i fanoušci v Richmondu, tohle je skvělá zpráva.“ Okomentoval informace o Tonyho návratu Jamie McMurray.

NASCAR dal Stewartovi a jeho návratu také zelenou. Všichni mu nyní přejí, aby se propracoval co nejdříve na vrchol tabulky. Stewart na to má hodně času. V loňském roce Kyle Busch chyběl prvních jedenáct závodů a přesto se stal šampionem. Šance jsou tedy pořád velké. „NASCAR obdržel a prošel veškerou lékařskou dokumentaci, a pokud lékaři povolili Tonymu návrat do vozu, není důvod abychom mu to zakazovali.“ Řekl Steve O´Donnell. „Přejemu Tonymu hodně štěstí.“ Dodal.

Úvodní fotografie: Getty Images

Napsat komentář