Richard Petty Motorsports míří k Chevroletu

Snímek obrazovky 2017-12-10 v 10.36.05

Od nadcházející sezóny 2018 tým RPM přechází na nové vozy Chevrolet Camaro ZL1, a spolupráci se stájí Richard Childress Racing, která bude dodávat motory a šasi vozu.

Organizace, které velí sedminásobný šampion Richard Petty a Andrew Murstein, nasadí do příští sezóny Monster Energy NASCAR Cupu jeden vůz Camaro, do kterého usedne Darrell Wallace Jr. Posledních osm ročníků byl tým věrný vozům Ford.

Chevrolet představí v ročníku 2018 novinku Camaro ZL1, které nahradí stávající model SS. Ten se v nejvyšší lize objevoval od roku 2013.

„Toto je další kapitola RPM.“ řekl spolumajitel Richard Petty. „Chceme poskytnout Darrellovi, Drewovi (šéf posádky) a zbytku týmu nástroj, který bude uspěšný na trati a já cítím, že spolupráce s RCR bude to pravé. Věříme, že s vozem Chevrolet máme na vítězství.“

Díky této spolupráci tak budou nejslavnější vozy historie NASCAR #43 a #3 v jedné organizaci.

Darrell Wallace Jr. nahradí v týmu Arica Almirolu. „Mám spoustu skvělých vzpomínek na Chevrolet a jsem připraven přidat další.“ dodal. „Těšíme se na spolupráci s RCR, je to nová cesta a už se nemůžeme dočkat startu nové sezóny.“694199830.0Fotografie: NASCARmedia, twitter

Napsat komentář