Problémový Tyler Walker

Honičky s policií a agenty patří k NASCAR díky historii, jenomže ujíždět policii se dnes nevyplácí, své by o tom mohl vyprávět Tyler Walker. Znát ho můžete ze série trucků, kde už ale od roku 2007 nezávodí.

Tyler Walker v lednu roku 2013 ujížděl hlídkám policie a dle záznamů se vyhnul i několika blokádám. Řítit se měl rychlostí 150 mph v místech, kde povolená rychlost byla více jak o 100 mph nižší. Honička, která nezůstala uvnitř jednoho státu (začala v Arizoně, pokračovala přes Utah) zkončila až ve státě Arizona, kde byl rozdivočelý Walker konečně dopaden.

Kromě překročení rychlosti, nerespektování upozornění policie, čelí Walker obvinění z řízení v opilosti a z držení drog. Právě kvůli drogám byl přitom v květnu roku 2007 suspendován ze závodů NASCAR, a to na dobu neurčitou.

Soudní přelíčení se konalo teprve v těchto dnech, vzhledem k velkému množství usvědčujících důkazů nemá Walker příliš hezké vyhlídky. Jedno je jisté, s kariérou závodníka v NASCAR se po tomto incidentu může rozloučit na dobro. Soud trest a odsouzení provede v únoru příštího roku.

IMG_1960

Napsat komentář