NXS 24/33 – Richmond Go Bowling 250

GettyImages-1272013068-scaled

První část doubleheader víkendu série Xfinity máme za sebou. Z vítězství se raduje Justin Allgaier.

Do svého pátého a posledního závodu nastoupil Kyle Busch. Ten netradičně nestrávil ve vedení ani jedno kolo, což se stalo poprvé od sezóny 2018. Přesto se pohyboval na čelních příčkách a nakonec dokončil na třetím místě.

K vítězství měl krásně nakročeno Justin Haley, jeho pneumatiky se však v závěru závodu začali více opotřebovávat a využil toho Justin Allgaier. Devětadvacet kol před koncem se před jezdce týmu Kaulig Racing dostal a v poklidu si dojel pro své druhé vítězství sezóny.

Ve zbytku Top 5 se umístil Austin Cindric a Ross Chastain.

Jezdci si mnoho neodpočinou a ve 20:00 nastoupí do druhého klání. Do něho odstartují podle včerejších výsledků, jen první patnáctka se otočí. Z První řady tak odstartují Tommy Joe Martins a Brandon Jones. Snímek obrazovky 2020-09-12 v 9.46.35 Prozatímní složení playoff 24/26

1) #98-Chase Briscoe [6 vítězství], 986 bodů
2) #22-Austin Cindric, [5 vítězství], 1053
3) #19-Brandon Jones [3 vítězství], 729
4) #9-Noah Gragson [2 vítězství], 910
5) #11-Justin Haley [2 vítězství], 831
6) #7-Justin Allgaier [2 vítězství, 813
7) #20-Harrison Burton [2 vítězství], 810
8) #10-Ross Chastain, 960, -93 (díky bodům)
9) #1-Michael Annett, 734, -319 (díky bodům)
10) #18-Riley Herbst, 633, -420
11) #39-Ryan Sieg, 592, -462, +124
12) #68-Brandon Brown, 511, -542
Prozatím mimo playoff:
13) #51-Jeremy Clements, 468, -585, -43 bodů
14) #93-Myatt Snider, 442, -611, -69 bodů
15) #92-Josh Williams, 423, -630, -88 bodů
 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Justin AllgaierChevrolet25016785616
2Justin HaleyChevrolet25010515015
3Kyle BuschToyota25029000
4Austin CindricFord2507644815
5Ross ChastainChevrolet2501394917
6Brett MoffittChevrolet25020000
7Michael AnnettChevrolet25090366
8Noah GragsonChevrolet25040323
9Kaz GralaChevrolet2502403810
10Riley HerbstToyota24980270
11Chase BriscoeFord24957359
12Ryan SiegChevrolet24960250
13Matt MillsToyota249220240
14Brandon JonesToyota24920230
15Tommy Joe MartinsChevrolet249210220
16Harrison BurtonToyota249311210
17Jeremy ClementsChevrolet248190211
18Brandon BrownChevrolet248130190
19Joe Graf Jr.Chevrolet248230180
20Joey GaseChevrolet248310170
21Bayley CurreyChevrolet24826000
22Josh WilliamsChevrolet247120150
23Alex LabbeChevrolet247150140
24Jeffrey EarnhardtChevrolet247170130
25Jesse LittleChevrolet247140120
26Kyle WeathermanChevrolet247360110
27Mason MasseyToyota246300100
28Kody VanderwalChevrolet24633090
29B.J. McLeodChevrolet24532080
30Vinnie MillerToyota24234070
31Dexter BeanChevrolet24127060
32Jeb BurtonChevrolet23328072
33Colby HowardChevrolet22018040
34Stephen LeichtToyota8835030
35Myatt SniderChevrolet4611020
36Timmy HillToyota437000
37Chad FinchumToyota24625010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1272012089-scaledGettyImages-1272019278-scaledGettyImages-1272019873-scaledGettyImages-1272020798-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář