NXS 21/33 – Dover Drydene 200

dover

Briscoe v Doveru předvedl neskutečný výkon, když odstartoval z chvostu startovního pole a absolutně závod ovládl.

Jezdec týmu Stewart-Haas Racing do nedělního klání nastoupil s náhradním vozem, díky čemuž se při startu musel zařadit na chvost startovního pole. Před koncem druhého segmentu se však už dokázal probojovat před vítěze sobotního klání Justina Allgaiera a připsal si segmentové vítězství.

Závěrečná stage byla víceméně jeho „One Man Show“ a hned od restartu nikomu nedal šanci. Nakonec strávil na prvním místě sto deset kol a dojel si pro šesté vítězství sezóny. Druhý nakonec dokončil Justin Haley, třetí Austin Cindric a čtvrtý Brandon Jones.

Do konce základní části zbývá ještě pět závodů. O víkendu se po týdnu vrátíme na Floridu a jezdci se tentokrát utkají na klasickém superspeedway oválu v Daytoně. Zelená vlajka zavlaje v noci z pátka na sobotu v 1:30 našeho času.

Prozatímní pořadí playoff 21/26

1) #98-Chase Briscoe [6 vítězství], 867 bodů
2) #22-Austin Cindric, [5 vítězství], 929
3) #9-Noah Gragson [2 vítězství], 832
4) #20-Harrison Burton [2 vítězství], 716
5) #19-Brandon Jones [2 vítězství], 626
6) #7-Justin Allgaier [vítězství], 739
7) #11- Justin Haley [vítězství], 699
8) #10-Ross Chastain, 811, -118
9) #1-Michael Annett, 627, -302
10) #18-Riley Herbst, 539, -390
11) #39-Ryan Sieg, 511, -418
12) #68-Brandon Brown, 454, -475
Prozatím mimo playoff:
13) #51-Jeremy Clements, 423, -506
14) #93-Myatt Snider, 396, -533
15) #90-Alex Labbe, 371, -558
 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Chase BriscoeFord20061075515
1Chase BriscoeFord20061075515
2Ross ChastainChevrolet20013245318
3Austin CindricFord2001414511
4Brandon JonesToyota200168374
5Daniel HemricChevrolet20090397
6Noah GragsonChevrolet20012114312
7Justin AllgaierChevrolet20015194818
8Michael AnnettChevrolet19975290
9Riley HerbstToyota199100357
10Brett MoffittChevrolet19912500
11Harrison BurtonToyota199110282
12Justin HaleyChevrolet19980294
13Anthony AlfredoChevrolet19950240
14Ryan SiegChevrolet19940230
15Tommy Joe MartinsChevrolet198240220
16Brandon BrownChevrolet19820221
17Alex LabbeChevrolet198180200
18Myatt SniderChevrolet197170190
19Jeremy ClementsChevrolet19730180
20David StarrChevrolet197250170
21Joe Graf Jr.Chevrolet197210160
22Josh WilliamsChevrolet197220150
23Jesse LittleChevrolet197200140
24Chad FinchumToyota196320130
25B.J. McLeodChevrolet196280120
26Colby HowardChevrolet196310110
27Kody VanderwalChevrolet196340100
28Stefan ParsonsToyota19627090
29Jeffrey EarnhardtChevrolet19519080
30Matt MillsChevrolet19435070
31Stephen LeichtToyota19223060
32Korbin ForristerChevrolet16730000
33Bayley CurreyChevrolet10633000
34Timmy HillToyota5936000
35Kyle WeathermanChevrolet2326020
36Vinnie MillerChevrolet1129010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1268049842-scaledGettyImages-1268055676-scaledGettyImages-1268057019-scaledGettyImages-1268061345-scaledGettyImages-1268063503-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář