NXS 17/33 – Kansas Kansas Lottery 250

GettyImages-1258184661-scaled

Až druhý overtime dojezd rozhodl o vítězi a nakonec se jím stal Brandon Jones.

Jones do závěrečného restartu vstupoval až ze sedmé příčky, poslední dvě kola se mu ale tak povedli, že porazil i ve skvělé formě jezdícího Austina Cindrica. Ten měl na dosah čtvrtou výhru v řadě po výhrách v Kentucky a Texasu.

Pro Jonese je to druhá letošní výhra a třetí v jeho kariéře. Brandon také prolomil neskutečnou smůlu, kdy posledních několik závodů dokončil až ve čtvrté desítce.

Cindric však z Kansasu nemusí odjíždět smutný, klání dokončil na druhém místě. Třetí dojel Harrison Burton a čtvrtý díky dobře zvolené strategii skončil Ryan Sieg.

Na jezdce a týmy čekají dvě klání na klasických okruzích. 8. srpna se představí na Road America a o týden později na klasickém okruhu uvnitř oválu v Daytoně.

XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Brandon JonesToyota1752105212
2Austin CindricFord17541315520
3Harrison BurtonToyota175585117
4Ryan SiegChevrolet1751625330
5Ross ChastainChevrolet175714816
6Justin HaleyChevrolet1751204211
7Daniel HemricChevrolet17590366
8Michael AnnettChevrolet17510290
9Riley HerbstToyota17580335
10Justin AllgaierChevrolet1751104114
11Brandon BrownChevrolet175220260
12Jeremy ClementsChevrolet175170250
13Kaz GralaChevrolet17530251
14Chase BriscoeFord17560274
15Noah GragsonChevrolet174100231
16Colin GarrettToyota174370210
17Jeffrey EarnhardtChevrolet174130200
18Tommy Joe MartinsChevrolet174280190
19Timmy HillToyota17421000
20Josh WilliamsChevrolet174240170
21Alex LabbeChevrolet174190160
22Myatt SniderChevrolet173330150
23Bayley CurreyChevrolet17327000
24David StarrChevrolet173150130
25Ryan VargasChevrolet173300120
26Matt MillsToyota171320110
27Kody VanderwalChevrolet171290100
28Joe Graf Jr.Chevrolet17134090
29Chad FinchumToyota17131080
30Vinnie MillerChevrolet17136070
31B.J. McLeodChevrolet17120060
32Jairo Avila Jr.Toyota17026050
33Jesse LittleChevrolet16514040
34Brett MoffittChevrolet9123000
35Dexter BeanChevrolet4318020
36Kyle WeathermanChevrolet3335010
37Stephen LeichtToyota2625010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1258214460-scaledGettyImages-1258219072-scaledGettyImages-1258237963-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář