NXS 12/33 – Pocono Green 225

2020-briscoe-victory-lane-625x340

Pro svoji čtvrtou výhru sezóny si v Poconu dojel Chase Briscoe.

Report připravujeme…




 XS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Chase BriscoeFord91324400
2Ross ChastainChevrolet91531350
3Jeremy ClementsChevrolet91210340
4Myatt SniderChevrolet9128330
5Michael AnnettChevrolet91120320
6Justin AllgaierChevrolet9149310
7Brett MoffittChevrolet9118000
8Timmy HillToyota9134000
9Riley HerbstToyota91240280
10Jesse LittleChevrolet91140270
11Dexter BeanChevrolet9120000
12Ryan SiegChevrolet91110250
13Ryan VargasChevrolet9117000
14B.J. McLeodChevrolet91230230
15Kyle WeathermanChevrolet91320220
16Jeffrey EarnhardtChevrolet91150210
17Alex LabbeChevrolet91190200
18Vinnie MillerChevrolet91290190
19Kody VanderwalChevrolet91280180
20Carson WareChevrolet91160170
21Stefan ParsonsToyota91260160
22Noah GragsonChevrolet9018150
23Justin HaleyChevrolet8960140
24Bayley CurreyChevrolet7835000
25Matt MillsChevrolet73330120
26Chad FinchumToyota73270110
27Stephen LeichtToyota69360100
28Daniel HemricChevrolet528090
29Austin CindricFord5291180
30Tommy Joe MartinsChevrolet4431070
31Jeff GreenChevrolet1730060
32Harrison BurtonToyota1410050
33Brandon BrownChevrolet722040
34Josh WilliamsChevrolet413030
35Joe Graf Jr.Chevrolet425020
36Brandon JonesToyota07010
 XS FOTOGALERIEGettyImages-1253105171-scaled GettyImages-1253106211-scaled GettyImages-1253112303-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář