NTS 8/23 – Texas Vankor 350

GettyImages-1256939116-scaled

Kyle Busch v závěru závodu překonal svého týmové svěřence a dojel si v Texasu pro svoji pátou výhru na tomto rychlém oválu.

Jezdci týmu Kyle Busch Motorsport Christian Eckes a Kyle Busch po celou dobu klání mezi sebou sváděli krásný souboj o vítězství. Občas se mezi ně přimíchal Ben Rhodes, později pak veterán série Matt Crafton.

Svoji zkušenost však předvedl Kyle Busch, když si pohlídal poslední restart deset kol před cílem a svého devatenáctiletého svěřence porazil o téměř vteřinu. Eckes si druhým místem dojel pro svůj nejlepší výsledek série.

Na třetím místě dojel jezdec týmu Thor Racing Matt Crafton a na čtvrtém Stewart Friesen.

Šampionát série Trucků se přesouvá na ovál Kansas Speedway, kde se odjedou dva závody. První nás čeká v noci z pátka na sobotu v 1:00, druhý pak v sobotu v 19:30 našeho času.