NTS 3/23 – Atlanta FR8 208

GettyImages-1386523717

Kyle Busch do svého týmu vždy angažuje šikovné mladíky, v Atlantě tyto přednosti ukázal Corey Heim a ve svém pátém startu v sérii Trucků se poprvé podíval na Victory Lane.

Smůla v letošní sezóně neopouští Johna Huntera Nemechka a potřetí v řadě skončil až ve třetí desítce jezdeckého pořadí. Minulou sezónu byl například mimo první Top 10 pouze šestkrát z dvaadvaceti závodů. Tentokrát však i v jednokolové ztrátě promlouval do souboje o vítězství, když se držel na čele balíku, kde o vítězství bojovali jeho týmoví kolegové Chander Smith a Corey Heim. Nemechek se snažil zdržet ostatní jezdce z týmu Thor Sports a DGR.

Nakonec se to povedlo jen částečně a ujet vedoucí skupince zvládl pouze domácí jezdec z Georgie Corey Heim. Druhý jezdec KBM Chandler Smith se propadl až na čtvrté místo. Mezi ně se zvládli vměstnat Ben Rhodes a Ty Majeski.

Stejně jako Nemechek nemá ideální vstup do sezóny Hailie Deegan. Podruhé v sezóně musela odstoupit, nejlepší výsledek tak má z Daytony, kdy byla klasifikována na sedmnáctém místě.

Příští týden nás čeká první klasická podívaná na okruhu Circuit of the Americas v Texasu.