NCS 8/36 – Charlotte Alsco Uniforms 500

GettyImages-1227651529-scaled

Ani odsunutému klání se dešťové kapky nevyhnuly a po čtyřiatřiceti kolech se téměř hodinu a půl vysoušela trať. 

Štěstěna se konečně usmála na Chase Elliotta, který se po restartu sezóny vždy pohyboval na čelních příčkách, ale v závěru vždy nastaly jisté problémy. Finále pěti set kilometrového však naprosto ovládl a s přehledem si dojel pro své sedmé vítězství v kariéře. Poprvé se raduje na oválu v Charlotte.

Slibně rozjeté klání měl Kevin Harvick, v závěru se ale trápil s pneumatikami a nakonec se z čela pole propadl až na konečnou desátou příčku. Na druhém místě dojel Denny Hamlin a na třetím Ryan Blaney.

Šampionát pokračuje již tuto neděli, pěti set kolovým závodem na Bristol Motor Speedway. Zelená vlajka zavlaje přibližně ve 21:50.

MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Chase ElliottChevrolet2081928499
2Denny HamlinToyota208290350
3Ryan BlaneyFord2081825218
4Ricky Stenhouse Jr.Chevrolet208240385
5Kurt BuschChevrolet208140408
6Joey LoganoFord2088424918
7Brad KeselowskiFord208200300
8Austin DillonChevrolet20870378
9Martin Truex Jr.Toyota208150280
10Kevin HarvickFord20816634013
11Jimmie JohnsonChevrolet208400260
12William ByronChevrolet208111250
13John Hunter NemechekFord20850273
14Tyler ReddickChevrolet208130230
15Matt DiBenedettoFord208410308
16Clint BowyerFord208390210
17Ryan NewmanFord208270200
18Cole CusterFord20890190
19Corey LaJoieFord208230180
20Aric AlmirolaFord20860170
21Christopher BellToyota208120182
22Chris BuescherFord208110161
23Matt KensethChevrolet207260140
24Ryan PreeceChevrolet207220130
25Michael McDowellFord20731120
26Erik JonesToyota207100110
27Ty DillonChevrolet207250100
28Daniel SuarezToyota20728090
29Kyle BuschToyota20717080
30Gray GauldingFord20631070
31Alex BowmanChevrolet2062512216
32Quin HouffChevrolet20535050
33Timmy HillToyota20534000
34J.J. YeleyChevrolet20421000
35B.J. McLeodChevrolet20332000
36Josh BilickiChevrolet20037000
37Bubba WallaceChevrolet16538021
38Brennan PooleChevrolet8630010
39Joey GaseChevrolet836000
40Garrett SmithleyChevrolet033000
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-1227952859-scaledGettyImages-1228358389-scaledGettyImages-1228549548-scaledGettyImages-1228602388-scaledGettyImages-1228649912-scaledGettyImages-1228651010-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář