NCS 4/36 – Las Vegas Pennzoil 400

GettyImages-1305869064-scaled

Kyle Larson se téměř skoro celý loňský ročník nemohl účastnit závodů NASCAR kvůli rasové urážce během virtuálního závodu. Tento rok po něm sáhl Hendrick Motorsports a hned ve čtvrtém klání dovedl Larson „pětku“ na Victory Lane.

MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kyle LarsonChevrolet26731035010
2Brad KeselowskiFord26710275419
3Kyle BuschToyota267140362
4Denny HamlinToyota2676474815
5Ryan BlaneyFord2672614614
6Martin Truex Jr.Toyota26746354
7Christopher BellToyota267160399
8William ByronChevrolet2672254011
9Joey LoganoFord267157302
10Erik JonesChevrolet267290270
11Ricky Stenhouse Jr.Chevrolet267170260
12Austin DillonChevrolet267120250
13Chase ElliottChevrolet2678223410
14Chris BuescherFord267180230
15Ryan PreeceChevrolet266190220
16Matt DiBenedettoFord266300243
17Michael McDowellFord26659200
18Ryan NewmanFord266130190
19Kurt BuschChevrolet26670180
20Kevin HarvickFord26610170
21Chase BriscoeFord266240160
21Chase BriscoeFord266240160
22Tyler ReddickChevrolet266117150
23Ross ChastainChevrolet266210140
24Anthony AlfredoFord266271130
25Cole CusterFord266200120
26Daniel SuarezChevrolet2652212110
27Alex BowmanChevrolet265902111
28Bubba WallaceToyota26223090
29Justin HaleyChevrolet26225000
30B.J. McLeodFord26034000
31Garrett SmithleyChevrolet25931000
32Cody WareChevrolet25932000
33Quin HouffChevrolet25636040
34Joey GaseChevrolet25537030
35Josh BilickiFord25235020
36Timmy HillFord24638000
37Corey LaJoieChevrolet18833010
38Aric AlmirolaFord17828010
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-1305868415-scaledGettyImages-1305871613-scaledGettyImages-1305874536-scaledFotografie: NASCARmedia

Trackbacks for this post

  1. […] Larsona to po deviatich druhých miestach bol premiérový triumf na 1,5-míľovej trati v Cup Series. Žiaden jazdec v histórii série neskončil na tomto type trate častejšie hneď za […]

Napsat komentář