NCS 21/36 – Michigan FireKeepers Casino 400

GettyImages-1264730517-scaled

První část předposledního doubleheaderu sezóny je za námi. V Michiganu se nejvíce dařilo Kevinu Harvickovi.

Harvick „prolétl“ bezchybně pěti set kilometrovým kláním a vyhrál oba segmenty a nakonec si dojel i pro páté vítězství letošní sezóny. Na dvou mílovém oválu v Michiganu se pak raduje počtvrté a podruhé v řadě.

Na druhém místě dokončil Brad Keselowski, na třetím Martin Truex Jr. a na čtvrtém Ryan Blaney.

Do nedělního klání, které odstartuje ve 22:44, se otáčí první dvacítka jezdců. Z pole se tak měl rozjet Chris Buescher. Jenže on a deset dalších jezdců nasadí náhradní vozy a během zaváděcího kola se odsunou na chvost startovního pole. Mezi další piloty co se odsunou patří Reddick, Newman, Almirola, Preece, McDowell, Austin Dillon, Custer, Nemechek, Poole a Bilicki. Z první řady se po penalizacích rozjedou Clint Bowyer a William Byron.



Snímek obrazovky 2020-08-09 v 20.25.53

 

MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kevin HarvickFord1613926020
2Brad KeselowskiFord161504712
3Martin Truex Jr.Toyota161120340
4Ryan BlaneyFord16111275017
5Kyle BuschToyota16174397
6Denny HamlinToyota1612104817
7Chase ElliottChevrolet16189333
8Joey LoganoFord161118290
9Bubba WallaceChevrolet161240280
10Kurt BuschChevrolet1611003811
11Erik JonesToyota1612303812
12Jimmie JohnsonChevrolet161170261
13Christopher BellToyota161290240
14William ByronChevrolet161190230
15Matt DiBenedettoFord161150220
16Aric AlmirolaFord16140210
17Matt KensethChevrolet161200200
18Tyler ReddickChevrolet161140190
19Clint BowyerFord16190202
20Chris BuescherFord161220170
21Alex BowmanChevrolet16160237
22Corey LaJoieFord161360150
23Ty DillonChevrolet161340140
24Daniel SuarezToyota161370130
25Ryan PreeceChevrolet161350120
26J.J. YeleyFord16126100
27Quin HouffChevrolet161250100
28Ryan NewmanFord16113090
29Michael McDowellFord16121080
30Reed SorensonChevrolet16130070
31Austin DillonChevrolet16118060
32Ricky Stenhouse Jr.Chevrolet16132061
33Timmy HillToyota15938000
34Cole CusterFord14816030
35Garrett SmithleyChevrolet14133000
36John Hunter NemechekFord12731010
37Brennan PooleChevrolet12527010
38James DavisonFord10328010
39Joey GaseChevrolet5839000
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-1264730517-scaledGettyImages-1264734156-scaledkevin-harvick-michigan-winFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář