NCS 14/36 – Pocono Organics 325

GettyImages-1252952853-scaled

První část doubleheaderu v Poconu máme za sebou a z vítězství se raduje Kevin Harvick.

Letošní sezóně vůbec nepřeje počasí a i tentokrát byl start závodu téměř o hodinu posunut.

Pro své první vítězství kariéry na známém „trojúhelníku“ si dojel Kevin Harvick. Celkově se pak jedná o jeho dvaapadesátou výhru kariéry a třetí v letošní sezóně.

Harvick využil dobře zvolené strategie, když při posledním „zeleném“ pit stopu vyměnil pouze dvě pneumatiky a převzal vedení od Denny Hamlina. Hamlin nakonec dokončil druhý se ztrátou tři čtvrtě vteřiny. Třetí dojel Aric Almirola a pro nejlepší výsledek kariéry si v Poconu dojel nováček Christopher Bell, který skončil čtvrtý.

Dnes je naplánován o pětadvacet mil delší závod a zelená vlajky by měla zavlát přibližně ve 22:24. Do závodu odstartuje první dvacítka v obráceném pořadí. Z první řady se tak rozjedou Ryan Preece a Austin Dillon.

MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

 

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kevin HarvickFord130917444
2Denny HamlinToyota130310372
3Aric AlmirolaFord1301615319
4Christopher BellToyota130360330
5Kyle BuschToyota130404210
6Martin Truex Jr.Toyota1301114398
7Clint BowyerFord130180300
8Michael McDowellFord130261290
9Brad KeselowskiFord13080313
10Chris BuescherFord130243270
11Matt KensethChevrolet130220260
12Ryan BlaneyFord130204015
13Matt DiBenedettoFord1302103410
14William ByronChevrolet130160230
15Ryan NewmanFord1301313220
16Cole CusterFord130250210
17Ricky Stenhouse Jr.Chevrolet130140200
18Kurt BuschChevrolet13070245
19Austin DillonChevrolet130170180
20Ryan PreeceChevrolet130300170
21Jimmie JohnsonChevrolet130120160
22Bubba WallaceChevrolet129230150
23Corey LaJoieFord129290140
24John Hunter NemechekFord129200130
25Chase ElliottChevrolet12950197
26Ty DillonChevrolet129340110
27Alex BowmanChevrolet129100177
28Daniel SuarezToyota12837090
29Brennan PooleChevrolet12727080
30Tyler ReddickChevrolet12615070
31J.J. YeleyFord12533000
32Josh BilickiChevrolet12540000
33Garrett SmithleyChevrolet12531000
34James DavisonChevrolet12535030
35Timmy HillToyota12538000
36Joey LoganoFord1246112019
37Joey GaseFord12128000
38Erik JonesToyota7019021
39B.J. McLeodChevrolet3639000
40Quin HouffChevrolet1932010
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-1252956588-scaledGettyImages-1252964469-scaledGettyImages-1252968706-scaledGettyImages-1252967955-scaledFotografie: NASCARmedia

Napsat komentář