NASCAR News #56

richmond01

Snímek obrazovky 2021-04-13 v 20.15.16Startovní pořadí Cup Series Snímek obrazovky 2021-04-16 v 14.02.37Startovní pořadí Camping World Truck Series Ey8tXYfWYAYM9cq

Harrison Burton si příští týden v Talladeze odbude premiéru v nejvyšší lize NASCAR Cup Series. Usedne do Toyoty #96 týmu Gaunt Brothers Racing. GBR se v letošní sezóně účastní jen vybraných závodů, představil se konkrétně ve dvou na Daytona Road Course a v Bristolu, kdy za volant usedl Ty Dillon. Burton usedá již druhou sezónu do vozu Xfinity Series, kde během devětačtyřiceti startů získal čtyři výhry.

Dalším nováčkem v nejvyšší lize v Talladeze bude i Jennifer Jo Cobb. Ta usedne do vozu týmu Rick Ware Racing. Cobb tak bude opět první ženou v nejvyšší lize od účasti Danici Patrick v sezóně 2018. Rodačka z Kansas City se účastní jak závodů NTS tak NXS a prozatím si připsala pouze jeden Top 10 dojezd.

Po dvou letech se do NASCAR vrací Ryan Reed. Zučastní se klání Camping World Truck Series v Richmondu u týmu CMI Motorsports.

Throwback Weekend v Darlingtonu se přesunul z podzimního termínu na jarní a čeká nás již 9. května. Hlavním sponzorem se stala pneumatikářská společnost Goodyear. Ta je více jak dvacet let exkluzivním dodavatelem pneumatik pro všechny tři nejvyšší ligy NASCAR. Historii v NASCAR však má od roku 1954 a během vzpomínkového víkendu promění i ona své barevné provedení. Ey7_U8bXIAIqY5R

Cook Out 250

Blue-Emu Maximum Pain Relief 500
Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář