MEC: Sonoma – Toyota Save Mart 350

GettyImages-983005344

Po týdnu pauzy se jezdci opět dostali do závodního tempa, tentokrát i se zatáčkami na pravou ruku. Sonoma byla první zastávkou na klasické trati. V letošní sezóně nás nově čekají hned tři zastávky na těchto okruzích. Po Watkins Glen přibyl ještě jeden na nové trati uvnitř oválu v Charlotte. Podruhé v kariéře se zde z vítězství radoval Martin Truex Jr. Notně mu však konkurovali jezdci týmu Stewart-Haas Racing Kevin Harvick a Clint Bowyer. MEC REPORT
 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Martin Truex Jr.Toyota110262400
2Kevin HarvickFord110635350
3Clint BowyerFord110190340
4Chase ElliottChevrolet110304916
5Kyle BuschToyota11090320
6Kurt BuschFord110231310
7Erik JonesToyota110201300
8Aric AlmirolaFord110240389
9Alex BowmanChevrolet110170324
10Denny HamlinToyota1102143710
11Jimmie JohnsonChevrolet110704216
12Chris BuescherChevrolet110250294
13Brad KeselowskiFord1101004016
14Kyle LarsonChevrolet11012296
15Daniel SuarezToyota110160253
16Austin DillonChevrolet110270210
17Matt DiBenedettoFord110300200
18Ricky Stenhouse Jr.Ford110180190
19Joey LoganoFord110120180
20Kasey KahneChevrolet110260181
21Michael McDowellFord110220193
22David RaganFord109280150
23Parker KligermanToyota10934000
24Ryan NewmanChevrolet109140196
25William ByronChevrolet10980120
26Paul MenardFord109150110
27Trevor BayneFord109130100
28Justin MarksChevrolet10933000
29Bubba WallaceChevrolet10935080
30Gray GauldingToyota10929070
31Chris CookFord10936060
32Tomy DrissiChevrolet10837050
33Ty DillonChevrolet10631040
34Ryan BlaneyFord10411096
35Cole WhittChevrolet5732020
36Cody WareChevrolet4238010
37Jamie McMurrayChevrolet334010
38AJ AllmendingerChevrolet33551110
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-983007124GettyImages-983007008GettyImages-983008640GettyImages-983015622GettyImages-983072578GettyImages-983080148Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář