MEC: Michigan – Consumers Energy 400

GettyImages-1015709630

Třiadvacáté klání sezóny se odehrálo na dvoumílovém oválu v Michiganu. Pro svoji sedmou výhru letošní sezóny si zde dojel Kevin Harvick. Druhý skončil Brad Keselowski a třetí Kyle Busch. MEC REPORT

 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kevin HarvickFord20031086020
2Brad KeselowskiFord200180394
3Kyle BuschToyota2002225218
4Austin DillonChevrolet20055396
5Ryan BlaneyFord200804816
6Kurt BuschFord2001204514
7Aric AlmirolaFord200110377
8Denny HamlinToyota200113345
9Chase ElliottChevrolet200210280
10Joey LoganoFord20091325
11Daniel SuarezToyota200400260
12Clint BowyerFord200160294
13Erik JonesToyota20040240
14Martin Truex Jr.Toyota200725296
15Ryan NewmanChevrolet200612253
16Paul MenardFord200140210
17Kyle LarsonChevrolet200170211
18Ricky Stenhouse Jr.Ford200130190
19Alex BowmanChevrolet200100191
20Chris BuescherChevrolet200230170
21Jamie McMurrayChevrolet200151160
22AJ AllmendingerChevrolet199250150
23Bubba WallaceChevrolet199220140
24Matt DiBenedettoFord199300130
25Michael McDowellFord199290120
26Kasey KahneChevrolet199280110
27David RaganFord199240100
28Jimmie JohnsonChevrolet198191390
29Landon CassillChevrolet19731080
30Blake JonesToyota19439070
31B.J. McLeodFord19433000
32Garrett SmithleyChevrolet19336000
33Gray GauldingChevrolet19134040
34Trevor BayneFord18926030
35Ross ChastainChevrolet18735000
36William ByronChevrolet18720010
37Timmy HillChevrolet13837000
38Ty DillonChevrolet13127010
39Jeffrey EarnhardtToyota10238010
40Corey LaJoieChevrolet3732010
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-1015716658 GettyImages-1015734154 GettyImages-1015734166 GettyImages-1015788946 GettyImages-1015789074Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář