MEC: Dover – AAA 400 Drive for Autism

GettyImages-955383562

Již jedenáctý závodní víkend sezóny patřil klání na mílovému oválu v Doveru. Přes nezdary počasí jsme byli svědky krásného souboje mezi jezdci týmu Stewart-Haas Racing. Clint Bowyer však podlehl Kevinu Harvickovi, který zde oslavil již své čtvrté vítězství letošní sezóny. MEC REPORT

 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kevin HarvickFord40022016020
2Clint BowyerFord40012404510
3Daniel SuarezToyota400704612
4Martin Truex Jr.Toyota40030374
5Kurt BuschFord40090386
6Brad KeselowskiFord40081084817
7Denny HamlinToyota400100300
8Ryan BlaneyFord400140334
9Jimmie JohnsonChevrolet4001903810
10Kyle LarsonChevrolet40010270
11Aric AlmirolaFord400130260
12Chase ElliottChevrolet40060327
13Joey LoganoFord400181273
14William ByronChevrolet399170230
15Ricky Stenhouse Jr.Ford399524220
16Jamie McMurrayChevrolet399230210
17Kasey KahneChevrolet399250200
18Erik JonesToyota399110190
19Trevor BayneFord398220180
20Chris BuescherChevrolet398160170
21AJ AllmendingerChevrolet397280160
22Michael McDowellFord397290150
23Alex BowmanChevrolet3971526140
24Ty DillonChevrolet396300130
25Darrell Wallace Jr.Chevrolet396260120
26Austin DillonChevrolet395270110
27David RaganFord395320100
28Ross ChastainChevrolet39331000
29Matt DiBenedettoFord39224080
30Gray GauldingToyota38635070
31Landon CassillChevrolet38533060
32Reed SorensonChevrolet38234050
33Ryan NewmanChevrolet37721040
34Paul MenardFord35420030
35Kyle BuschToyota271401917
36Cody WareChevrolet24437000
37Derrike CopeChevrolet14436010
38Corey LaJoieChevrolet2038010
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-955386724 GettyImages-955388026 GettyImages-955429116 GettyImages-955442128 GettyImages-955442856Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář