MEC: Daytona – Coke Zero Sugar 400

GettyImages-993551428

Pro svoji první výhru v nejvyšší lize NASCAR Monster Energy Cup si dojel mladíček Erik Jones. Vyhnul se všem třem „The Big One“ a ve svém sedmapadesátém startu se poprvé podíval na Victory Lane. Nejvíce kol ve vedení strávil Ricky Stenhouse Jr., ten je však zodpovědný za první hromadnou nehodu, když popostrčil Brada Keselowskiho, který s sebou „sebral“ hned šestadvacet vozů! I druhou havárii zavinil on postrčením Kyla Busche. Finále se nakonec muselo dvakrát prodlužovat over-time dojezdem ve kterém nejvíce bojovali Jones a Truex.MEC REPORT




 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Erik JonesToyota168291400
2Martin Truex Jr.Toyota1681320350
3AJ AllmendingerChevrolet168241340
4Kasey KahneChevrolet1682817407
5Chris BuescherChevrolet168250320
6Ty DillonChevrolet168193376
7Matt DiBenedettoFord168310300
8Ryan NewmanChevrolet16871345
9Austin DillonChevrolet168100335
10Alex BowmanChevrolet16821369
11Jeffrey EarnhardtChevrolet168340260
12Brendan GaughanChevrolet168160250
13D.J. KenningtonToyota168350240
14Bubba WallaceChevrolet167220230
15David RaganFord167210220
16Ray Black Jr.Chevrolet16739000
17Ricky Stenhouse Jr.Ford1676514020
18J.J. YeleyToyota16640000
19Kevin HarvickFord16258180
20Trevor BayneFord162200192
21Ross ChastainChevrolet16233000
22Clint BowyerFord16292150
23Jimmie JohnsonChevrolet162410195
24Landon CassillChevrolet162370130
25Joey GaseChevrolet16136000
26Michael McDowellFord155820209
27Aric AlmirolaFord155260100
28Paul MenardFord15230090
29Kyle LarsonChevrolet1231402012
30Jamie McMurrayChevrolet6827070
31Corey LaJoieChevrolet6538060
32William ByronChevrolet641812127
33Kyle BuschToyota64151139
34Chase ElliottChevrolet5411196
35Daniel SuarezToyota5432020
36Brad KeselowskiFord533943
37Kurt BuschFord5323065
38Denny HamlinToyota5317010
39Joey LoganoFord5311010
40Ryan BlaneyFord5312010
 MEC FOTOGALERIEFullSizeRender GettyImages-993543164 GettyImages-993543736 GettyImages-993545390 GettyImages-993545984 GettyImages-993552232GettyImages-993551428GettyImages-993551566GettyImages-993551520Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář