MEC: Darlington – Bojangles‘ Southern 500

GettyImages-1026304408

Postup do finálových bojů si v Darlingtonu zajistil Brad Keselowski. Za sebou nechal svého týmového kolegu Joey Logana. Třetí dojel Kyle Larson a čtvrtý Kevin Harvick. MEC REPORT


 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Brad KeselowskiFord36713245515
2Joey LoganoFord3678185015
3Kyle LarsonChevrolet36722845420
4Kevin HarvickFord367220396
5Chase ElliottChevrolet367110408
6Kurt BuschFord36790398
7Kyle BuschToyota36750355
8Erik JonesToyota367704415
9Jamie McMurrayChevrolet367310302
10Denny HamlinToyota367111314
11Martin Truex Jr.Toyota367330348
12Ricky Stenhouse Jr.Ford367250250
13Chris BuescherChevrolet367190240
14Aric AlmirolaFord367120230
15Ryan BlaneyFord367210220
16Austin DillonChevrolet367180210
17Paul MenardFord366140200
18David RaganFord366230190
19Ryan NewmanChevrolet36660224
20Michael McDowellFord365260170
21Ty DillonChevrolet365280160
22AJ AllmendingerChevrolet365240150
23Alex BowmanChevrolet36540140
24Kasey KahneChevrolet364290130
25Matt KensethFord364150120
26Bubba WallaceChevrolet363270110
27Corey LaJoieChevrolet360340100
28Ross ChastainChevrolet36033000
29Daniel SuarezToyota35816080
30Landon CassillChevrolet35735000
31J.J. YeleyChevrolet35032000
32B.J. McLeodChevrolet34737000
33Derrike CopeChevrolet34638040
34Jeffrey EarnhardtToyota34440030
35William ByronChevrolet32910020
36Clint BowyerFord30917010
37Timmy HillToyota26836000
38Matt DiBenedettoFord25430010
39Jimmie JohnsonChevrolet22720010
40Joey GaseToyota12039000
MEC FOTOGALERIEGettyImages-1026305180GettyImages-1026305574GettyImages-1026327412Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář