MEC: Chicagoland – Overton’s 400

GettyImages-989060478

Dramatický finish nabídlo již sedmnácté klání sezóny na jeden a půl mílovém oválu Chicagoland Speedway. Do posledního kola spolu bok po boku najížděli Kyle Larson a Kyle Busch. V první-druhé zatáčce popostrčil Larson Busche, v třetí-čtvrté se pak situace otočila a Busch poslal do většího smyku Larsona. Z výhry se tak radoval Busch, Larson zázračným způsobem smyk ustál a dojel na druhém místě. Třetí skončil Kevin HarvickMEC REPORT


 MEC VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Kyle BuschToyota2671659400
2Kyle LarsonChevrolet2671875217
3Kevin HarvickFord26711395016
4Martin Truex Jr.Toyota2673604815
5Clint BowyerFord267521353
6Erik JonesToyota26790321
7Denny HamlinToyota267370322
8Joey LoganoFord267120334
9Brad KeselowskiFord2677163810
10Alex BowmanChevrolet267150270
11Daniel SuarezToyota267100260
12Jamie McMurrayChevrolet267130250
13Paul MenardFord26710240
14Jimmie JohnsonChevrolet267380230
15Ryan NewmanChevrolet267173220
16Ricky Stenhouse Jr.Ford266200210
17Kurt BuschFord2664203616
18Ryan BlaneyFord2662192910
19Chase ElliottChevrolet26630246
20William ByronChevrolet26680170
21Michael McDowellFord266260160
22Chris BuescherChevrolet266390150
23Bubba WallaceChevrolet266220140
24AJ AllmendingerChevrolet266190130
25Aric AlmirolaFord2666702210
26Trevor BayneFord265210110
27Kasey KahneChevrolet264240100
28Ty DillonChevrolet26425090
29Matt DiBenedettoFord26228080
30Ross ChastainChevrolet26127000
31Gray GauldingToyota26029060
32Reed SorensonChevrolet25934050
33Kyle WeathermanChevrolet25530040
34Corey LaJoieChevrolet23332030
35B.J. McLeodChevrolet22733000
36Landon CassillChevrolet22431010
37Austin DillonChevrolet189141310
38David RaganFord18923010
39Timmy HillToyota18535000
 MEC FOTOGALERIEGettyImages-989060478GettyImages-989114118GettyImages-989102898-1530483712GettyImages-989113924Image from iOS (23)Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář