Kurt Busch vyšetřován pro domácí násilí

NASCAR Winter Testing - Day 2

Závodní jezdec Kurt Busch je vyšetřován pro údajné domácí násilí, trestní oznámení podala jeho bývalá přítelkyně. 

Policejní vyšetřování probíhá od pátečního rána. Dle soudních dokumentů získaných společností Associated Press, vše vzniklo koncem září po závodě v Doveru.

Kurt Busch měl nejdříve svou bývalou přítelkyni napadnout slovně, říci jí, že by si přál mít zbraň aby ji mohl zastřelit. Poté mělo dojít k fyzickému napadení. Busch měl vzít její hlavu a třikrát s ní udeřit do zdi. Postižená Driscoll uvedla, že jí vše způsobilo velké bolesti, modřiny a problémy s dýcháním.

Busch vše popírá a dodává, že neudělal nic špatného. Slyšení je tak naplánováno na 2. prosince 2014. Přes svého právníka Rusta Hardina Busch nechal vzkázat doverské policii, že bude ve vyšetřování naprosto spolupracovat. A že očekává, že mu bude dáno za pravdu, až se vše vyšetří. Hardin dále řekl: “ Všechna tvrzení proti Kurtovi jsou od ženy, která nedokázala přijmout, že je mezi nimi konec.“

Kurtu Busch vše popírá kudy chodí, ale žijeme v době, kdy se až příliš mnoho lidí raduje z cizího neštěstí. Místo toho, aby bylo soukromí Kurta Busche uchráněno, bude veřejně propráno. Stejně nepříjemnými záležitostmi si přitom prošel Tony Stewart. Popularita má hold i své stinné stránky.

ap-correction-nascar-hall-of-fame-inductions-auto-racing-4_3

Napsat komentář