Danica se pochlubila novým sponzorem

GettyImages-484400994.0

Danica Patrick podepsala prodloužení smlouvy se Stewart-Haas Racing a to hned na několik sezón. Odchodu Patrick z NASCARu se tedy někteří fanoušci nemusí obávat a zjevně ani rodina není pro tuto závodnici prioritní. Včera navíc Patrick oficiálně oznámila jméno sponzora pro sezónu 2016, primárně bude její vůz v 28-mi závodech sponzorovat Nature’s Bakery.

Nature’s Bakery je pekařství, produkty společnosti jsou známy především z regálů sítí prodejen Walmart, popřípadě můžete nakupovat i online. Danica, která prý má jídlo velmi ráda, se se značkou velmi ztotožňuje, protože zdravá a přírodní strava jsou jí velmi blízko.

Danica má navíc se svým sponzorem něco společného. Oba hledají cestu k tomu opravdovému úspěchu. Zatímco Danica pátrá po cestě na Victory Lane, společnost Nature´s Bakery se snaží prorazit ve světě velkých kluků. Předpokládá, že zisky v příštím roce by mohly prorazit sta milionovou hranici. Jiné společnosti v této sponzorské oblasti vydělávají i desetkrát tolik. Jak se vzájemně budou schopni Danica a Nature´s Bakery ovlivnit, a dosáhnout svých snů, se dovíme příští sezónu.

„Musím ukázat výrazné zlepšení v nadcházejícím období. Potřebuji to hlavně sama pro sebe.“ Svěřila se Patrick. „Nelíbí se mi dojíždět na 25. příčce. Není to sranda. Opravdu potřebuji být lepší a věřím, že i můj tým to cítí stejně. Chci si to užívat, chci se u toho bavit. Vím, že jsem schopná dosáhnout úspěchu, už se mi to povedlo v jiných aspektech mé kariéry. Přestává to být sranda. Opravdu se nebavíme.“
AR-150819507

GoDaddy, společnost, která nebude nadále sponzorovat Daničin vůz, neukončuje spolupráci s Danicou úplně. Přesto se Danica o změně podmínek a smlouvy s GoDaddy nechtěla příliš rozpovídávat. GoDaddy byla jistotou, tato společnost měla v loňském roce tržby přes 1 390 000 000 amerických dolarů. Pánové z této společnosti se možná ptají sami sebe, jak nyní dokáže Nature´s Bakery sponzorovat vůz NASCAR na stejné, ne-li lepší úrovni jako oni. O ostatních sponzorech v týmu Stewart-Haas Racing ani nemusí být řeč, tam jsou čísla v tabulkách tržeb opravdu závratná. Jenom Bass Pro Shops – primární sponzor Tonyho Stewarta, vydělal dle časopisu Forbes v minulém roce přes čtyři miliardy amerických dolarů. A Nature´s Bakery – tu ani nenajdete v tabulce Forbes 500 nejvýdělečnějších společností v USA.

„Naše společnost roste opravdu rychle. Jsme mnohem větší než si spousta lidí myslí, ale nebudu zacházet do čísel.“ Řekl Sam Marson.

Kdo z nově navázané spolupráce bude těžit více? Danica Patrick je osočována, že si svou přízeň získává za to, že je žena a že upoutává pozornost spíše svou krásou a ženskostí než-li řidičským uměním. To ovšem Danica slýchá opravdu nerada. Nicméně je to skutečnost, z které je určitě Nature´s Bakery radostí bez sebe. Sponzorovat jedinou závodnici nejvyšší série NASCAR Sprint Cup? Paráda!

„Věřím v ní jako v řidiče závodního vozu.“ Řekl Tony Stewart. „To byl důvod proč jsme ji najali, viděl jsem v ní potenciál, když ještě jezdila v IndyCar a vidím ho stále. Cítím, že jsme na správné cestě.“ Hájí Danicu její šéf.
NASCARDanicaNewSponsorAutoRacing-0d782

Napsat komentář