CWTS: Profil závodu: Las Vegas (18/23)

NASCAR Camping World Truck Series DC Solar 350

Série trucků se tento týden odděluje od dvou dalších sérií a sama po své ose míří do Las Vegas, kde si pánové odkrouží druhý závod z vyřazovacích bojů Play-off. 

sprint cupKVALIFIKACE
pátek 29. září 2017
21.40
logo daytnascZÁVOD Apache Warrior 400
neděle 1. října 2017
20.00
xfinityserieslogoKVALIFIKACE
sobota 30. září 2017
17.35
logoxsdaytnaZÁVOD Driver Sober 200
sobota 30. září 2017
20.45
Camping_World_Truck_Series_LogoKVALIFIKACE
neděle 1. října 2017
00.10
logodaytnaxsZÁVOD Las Vegas 350
neděle 1. října 2017
02.00

CWTS HISTORIE ZÁVODU

Závod je součástí sezóny od roku 1996 a číslovka 350 určuje počet kilometrů, nikoli mílí. První klání vyhrál Jack Sprague. V roce 2000 jsme závod postrádali, o rok později se ale vrátil a byl o padesát kilometrů kratší. Tak je součástí kalendáře dodnes. Více než jednou se podařilo závod vyhrát pouze dvěma jezdcům – Jacku Sprague a Miku Skinnerovi. Předoni zvítězil John Wes Townley a vloni Tyler Reddick.

CWTS O OKRUHU

3LasVegasCWTS KVALIFIKACE

PoziceJezdecZnačkaRychlost
1Ryan TruexToyota177.194 mph
2Johnny SauterChevrolet176.916 mph
3Chase BriscoeFord176.881 mph
4Christopher BellToyota176.713 mph
5Matt CraftonToyota176.655 mph
6Ben RhodesToyota176.465 mph
7Austin CindricFord176.350 mph
8Justin HaleyChevrolet176.194 mph
9Myatt SniderToyota175.965 mph
10Grant EnfingerToyota175.965 mph
11Stewart FriesenChevrolet175.861 mph
12Cody CoughlinToyota175.541 mph
13Noah GragsonToyota175.433 mph
14Kaz GralaChevrolet174.695 mph
15John Hunter NemechekChevrolet173.907 mph
16Wendell ChavousChevrolet172.557 mph
17Austin SelfChevrolet172.480 mph
18Travis PastranaChevrolet170.627 mph
19Matt MillsChevrolet170.315 mph
20Timothy PetersChevrolet170.272 mph
21Jordan AndersonChevrolet169.822 mph
22Camden MurphyChevrolet169.369 mph
23Josh ReaumeChevrolet168.782 mph
24Joe NemechekChevrolet168.581 mph
25T.J. BellChevrolet166.636 mph
26Norm BenningChevrolet162.123 mph
27Jennifer CobbChevrolet160.973 mph
28Mike SenicaChevroletN/A
29Todd PeckChevroletN/A
CWTS VÝSLEDKY ZÁVODU

PoziceJezdecZnačkaOdjetých kolStartovní poziceKol ve vedeníBodůBonus
1Ben RhodesToyota1466205515
2Christopher BellToyota1464645217
3Chase BriscoeFord1463404915
4Austin CindricFord14671396
5Kaz GralaChevrolet146140364
6Cody CoughlinToyota146120310
7Matt CraftonToyota146504212
8John Hunter NemechekChevrolet146158378
9Grant EnfingerToyota146100291
10Johnny SauterChevrolet145203811
11Timothy PetersChevrolet145200260
12Ryan TruexToyota145113914
13Noah GragsonToyota1441312295
14Wendell ChavousChevrolet144160230
15Jordan AndersonChevrolet143210220
16Josh ReaumeChevrolet142230210
17Camden MurphyChevrolet141220200
18Jennifer CobbChevrolet138270190
19Norm BenningChevrolet129260180
20Austin SelfChevrolet128170170
21Justin HaleyChevrolet11780160
22Travis PastranaChevrolet112180150
23Stewart FriesenChevrolet41110162
24T.J. BellChevrolet27250130
25Matt MillsChevrolet11190120
26Joe NemechekChevrolet9240110
27Mike SenicaChevrolet4280100
28Myatt SniderToyota09090
29Todd PeckChevrolet029080
CWTS REPORT



Průběžné pořadí Playoff:

1) #4-Christopher Bell – 2152 bodů
2) #27-Ben Rhodes – 2105, -47 bodů
3) #88- Matt Crafton – 2101, -51 bodů
4) #21-Johnny Sauter – 2098, -54 bodů
5) #29-Chase Briscoe – 2084, -68 bodů
6) #19-Austin Cindric – 2082, -70 bodů
7) #33-Kaz Grala – 2074, -78 bodů
8) #8-John Hunter Nemechek – 2068, -84 body

CWTS VÍTĚZBEN RHODES

Pro rodáka ze státu Kentucky byla výhra v Las Vegas první v jeho kariéře. Musel si na ní počkat dvě full-time sezóny, během kterých odjel čtyřicet pět závodů.GettyImages-856078586

CWTS FOTOGALERIEGettyImages-856068162GettyImages-855956236_masterGettyImages-856068174GettyImages-856069492GettyImages-856078600Fotografie: NASCARmedia

Napsat komentář